MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE

MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE

MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Jesteś osobą o wielu zainteresowaniach? Cechuje Cię otwarty umysł i lubisz uczyć się nowych rzeczy, a do tego masz duże zdolności z zakresu nauk humanistycznych? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na to pytanie, to powstały studia idealnie dopasowane do twoich potrzeb.
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne to niezwykle innowacyjny kierunek, który umożliwia rozwój na kilku polach jednocześnie, zdobycie wszechstronnego wykształcenia i szansy na ciekawą i perspektywiczną pracę. Jeśli więc nie lubisz ograniczeń, a w życiu cenisz sobie swobodę i wolność wyboru, to Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne będą dla Ciebie odpowiednim wyborem.
 
Czego nauczysz się na Międywydziałowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych?
 
Międzywydziałowe Indywidualne Studia Humanistyczne to kierunek charakteryzujący się niezwykle nowoczesną i innowacyjną formą kształcenia, która umożliwia dopasowanie konkretnej oferty naukowej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań studentów. Jako student będziesz musiał dokonać wyboru kilku, najbardziej interesujących Cię kierunków studiów, które ukończysz w ramach indywidualnego trybu kształcenia.
W trakcie każdego roku nauki będziesz zobowiązany do zrealizowania zajęć na dwóch kierunkach oraz złożenia końcowej pracy pisemnej. Ponadto, dostaniesz możliwość rozwijania swoich zdolności językowych podczas obowiązkowego lektoratu z angielskiego i dodatkowego języka obcego. Podczas kursu będziesz także uczestniczył w warsztatach, które przygotują Cię do egzaminu z dowolnego języka starożytnego.
W programie studiów przewidziano także zajęcia z metodologii nauk humanistycznych, logiki i metodologii nauk społecznych. Ta niezwykle bogata oferta kształcenie umożliwi Ci zdobycie wszechstronnego wykształcenia i gruntownej wiedzy z zakresu kilku dyscyplin oraz otworzy Ci drzwi do rozwijającej i perspektywicznej pracy.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych będziesz miał wszechstronne wykształcenie z zakresu kilku, różnorodnych dyscyplin naukowych. Zdobyta wiedza i umiejętności sprawią, że bez problemu znajdziesz zatrudnienie w wielu branżach. Jako absolwent tego innowacyjnego kierunku możesz pracować w niemal k każdym zawodzie związanym z humanistyką. Idealnie odnajdziesz się w świecie biznesu czy polityki.
Różnie ciekawym rozwiązaniem może być związanie swojej przyszłości z pracą w oświacie. Po ukończeniu studiów możesz także rozpocząć działalność naukową. Ponadto, doskonała znajomość języka angielskiego i dodatkowego języka obcego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w światowych firmach i korporacjach, jak i poza granicami kraju.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych powinieneś zdać maturę z takich przedmiotów, jak: język polski, historia, język obcy, historia sztuki, WOS czy język łaciński. Ponadto, wszyscy kandydaci muszą przejść rozmowę kwalifikacyjną, na której opowiedzą o swoich zainteresowaniach i planach naukowych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Humanistyczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS MIĘDZYWYDZIAŁOWYCH INDYWIDUALNYCH STUDIÓW HUMANISTYCZNYCH:

 • znajomość języka angielskiego i dodatkowego języka obcego na poziomie B2
 • znajomość wybranego języka starożytnego
 • znajomość metodologii nauk humanistycznych
 • znajomość metodologii nauk społecznych
 • wiedza z zakresu wybranych kierunków studiów

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE STUDIA STACJONARNE

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU MIĘDZYWYDZIAŁOWYCH INDYWIDUALNYCH STUDIÓW HUMANISTYCZNYCH:

 • polityka
 • oświata
 • biznes
 • korporacje międzynarodowe
 • kariera naukowa
 • kariera międzynarodowa

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MIĘDZYWYDZIAŁOWE INDYWIDUALNE STUDIA HUMANISTYCZNE

Komentarze (0)