Studia psychologiczne Warszawa

Studia psychologiczne Warszawa

Studia psychologiczne Warszawa

Największy wybór studiów

psychologicznych w Warszawie

Odkryj kierunki psychologiczne i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia Psychologiczne Warszawa| woj. mazowieckie

Studia psychologiczne w Warszawie to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) lub 5 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Popularne kierunki psychologiczne w Warszawie: psychologia, psychologia w zarządzaniu, psychologia medyczna, psychologia w biznesie.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym) lub onlineSpecyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE W WARSZAWIE - KIERUNKI STUDIÓW

Uczelnia
Typ studiów
Tryb studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Typ studiów Tryb studiów
Antropozoologia stacjonarne I stopnia
Cognitive science stacjonarne II stopnia
Etnologia i antropologia kulturowa stacjonarne I stopnia, II stopnia
Historia i kultura żydów stacjonarne I stopnia, II stopnia
International relations stacjonarne I stopnia, II stopnia
Kognitywistyka stacjonarne I stopnia
Kulturoznawstwo - wiedza o kulturze stacjonarne I stopnia, II stopnia
Międzynarodowe stosunki gospodarcze stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Nauki o rodzinie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Orientalistyka stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Polityka społeczna niestacjonarne I stopnia
Praca socjalna stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Profilaktyka społeczna i resocjalizacja stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Psychologia stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia, jednolite
Psychologia dla magistrów i licencjatów niestacjonarne jednolite
Psychologia i informatyka stacjonarne I stopnia
Psychologia medyczna niestacjonarne I stopnia
Psychologia w biznesie stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Psychologia w zarządzaniu stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Slawistyka stacjonarne I stopnia, II stopnia
Socjologia stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Socjologia stosowana i antropologia społeczna stacjonarne, niestacjonarne I stopnia, II stopnia
Stosowana psychologia zwierząt niestacjonarne I stopnia
Studia wschodnie stacjonarne I stopnia, II stopnia

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie są studia psychologiczne i społeczne

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE W WARSZAWIE

SORTOWANIE:
A
B
C
E
H
I
J
K
M
N
O
P
S
T
W
Z
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia psychologiczne w Warszawie

Rekrutacja na studia społeczne nie powinna nikogo zdziwić – aby dostać się na studia należy dobrze zdać maturę z przedmiotów takich jak historia, wiedza o społeczeństwie, geografia i język obcy.

Aby dostać się na psychologię warto podjąć trud zdania egzaminu z biologii, który często pełni decydującą rolę w kwestii umożliwienia dostania się na wymarzone studia psychologiczne!

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zobacz, co wybierają inni

POKAŻ WSZYSTKIE

Studia psychologiczne niestacjonarne w Warszawie

Studia w Warszawie można porównać do oceanu, w którym odnaleźć można wiele, różnorodnych dyscyplin kształcenia. Do najważniejszych i najpopularniejszych należą te, które związane są z psychologią.

Studia psychologiczne w Warszawie to marzenie wielu osób, które każdego roku tłumnie przybywają do stolicy, w pragnieniu rozpoczęcia nauki na jednej z wielu uczelni. Wybór szkół wyższych jest duży, jak również możliwości nauki, ponieważ nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdobywać wysokiej jakości wykształcenie w formie studiów niestacjonarnych.

Studia stacjonarne i niestacjonarne posiadają zarówno cechy wspólne, jak i różnice. Wspólnym czynnikiem jest oczywiście wiedza, która nie różni się od wybranej formy nauki. Cel kształcenia jest taki sam, a nawet chcąc porównywać siatki zajęć, to niejednokrotnie natknęlibyśmy się na identyczne przedmioty, takie jak: biologiczne podstawy zachowania, filozofia człowieka, czy historia myśli psychologicznej. Gdzie zatem szukać różnic? W procesie samej nauki.

Studenci studiów stacjonarnych uczęszczają na wykłady w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku, a kiedy odpoczywają ich miejsce zajmują studenci niestacjonarni, których kształcenie zorganizowane jest w ramach weekendowych zjazdów.

Nauka jest bardziej skondensowana i wymaga od studentów większej samodyscypliny i pozyskiwania wiadomości we własnym zakresie, bez ingerencji wykładowcy. Czy to wada? Absolutnie nie. Studia niestacjonarne posiadają wiele zalet i tylko od samych studentów zależy jak wiele ich odnajdą.

Warto pamiętać, że studia niestacjonarne są płatne niezależnie od uczelni.

czytaj dalej studia psychologiczne niestacjonarne w Warszawie

KIERUNKI PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE W WARSZAWIE

slawistyka
Rozwiń

STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE W WARSZAWIE - PODYPLOMOWE

A
B
C
D
E
I
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Rozwiń

Jak wyglądają studia psychologiczne w Warszawie

Czym tak naprawdę są studia społeczne? Nauką o człowieku funkcjonującym w świecie. O człowieku, który żyje w określonej strukturze i zachowuje się w określony sposób, jaki? To właśnie bada nauka społeczna. W jej zakres wchodzą takie kierunki jak m.in. psychologia, psychologia medyczna czy pedagogika.

Studia społeczne w Warszawie pozwolą Wam na świadome i barwne działanie we współczesnym świecie, dzięki nim możecie przybliżyć się do rozumienia natury ludzkiej, jak i zachodzących procesów.

Studia psychologiczne to połączenie dokumentalistyki życia społecznego z naukowym osadzeniem wszystkich form życia w rozlicznych teoriach. Porządkowanie, opracowywanie nowych systemów, rozwiązywanie bieżących problemów, jak i zapobieganie nowym – oto zadania dla absolwentów studiów społecznych. Dzięki tym studiom możecie zostać wziętymi psychologami, doradcami, mentorami czy trenerami, na których zapotrzebowanie wciąż rośnie.

 

Typ studiów

Studia psychologiczne w Warszawie możemy podzielić na:

 • studia I stopnia, jednolite (licencjackie, jednolite magisterskie);
 • studia II stopnia

 

Studia psychologiczne tworzą bardzo potężną grupę kierunkową można je realizować na kierunku psychologia lub w formie ścieżek kształcenia na i innych kierunkach studiów. Osoby, które są zafascynowane tajnikami ludzkiego umysłu, swoją przygodę z tym kształceniem rozpoczną od studiów I stopnia. Trwa ono na ogół 3 lata. Studenci zdobywają wtedy podstawową wiedzę i kwalifikacje, które pozwalają na rozpoczęcie pierwszych aktywności zawodowych. Studia I stopnia kończą się również otrzymaniem tytułu licencjata.

Warto zadbać o wyspecjalizowanie wiedzy i kontynuowanie nauki na studiach II stopnia trwających dwa lata. Studenci mogą wtedy znacząco poszerzyć swoje kwalifikacje. Nauka na tym stopniu przygotowuje również do obrony najważniejszej pracy dyplomowej, czyli pracy magisterskiej. Posiadanie tego tytułu pozwala na szybki zawodowy rozwój!

Studia psychologiczne na kierunku psychologia w Warszawie można rozpocząć wyłącznie w formie jednolitej. Oznacza to, że studenci kształcą się nieprzerwanie przez pięć lat i podchodzą wyłącznie do obrony pracy magisterskiej.

 

 

Tryb studiów

Studia psychologiczne w Warszawie oferują również dwa tryby nauki:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia stacjonarne cieszą się obecnie największą popularnością. Studenci swoją wiedzę zdobywają w sposób systematyczny i jeśli wybiorą uczelnię państwową, nie muszą martwić się opłatami za czesne.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się jednak kształcenie w trybie zaocznym, można sobie wtedy pozwolić na większą elastyczność! Zajęcia odbywają się podczas weekendowych zjazdów naukowych. Należy pamiętać jednak, że kształcenie niestacjonarne, niezależnie od uczelni, zawsze jest odpłatne.

czytaj dalej studia w Warszawie

 

 

Kierunki studiów psychologicznych w Warszawie:

Uczelnie w Warszawie przygotowały bardzo bogatą ofertę studiów psychologicznych. Możesz mieć zatem pewność, że uda ci się znaleźć taki kierunek, który spełni twoje wszystkie intelektualne oczekiwania. Tak długa lista propozycji kształcenia pokazuje również, że nieustannie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszarów.

Studia psychologiczne w Warszawie oferują kierunki tradycyjne takie jak: psychologia czy psychologia medyczna. Na studentów czeka również szereg innowacyjnych ścieżek kształcenia w ramach kierunków np. psychologia, psychologia w bizesie, socjologia czy zarządzanie.

Przeanalizuj szczegółowo każdą z nich, by wybrać kierunek dostosowany do twoich potrzeb. Pamiętaj, że poszczególne propozycje kształcenia w ramach studiów psychologicznych znacznie różną się od siebie. Innych predyspozycji wymaga przykładowo psychologia sportu, a innych psychologia pracy i biznesu!

 

Najpopularniejsze kierunki i scieżki kształcenia studiów psychologicznych w Warszawie:

 • psychologia;
 • psychologia medyczna;
 • psychologia biznesu
 • psychologia dla licencjatów i magistrów
 • psychologia doradztwa zawodowego
 • psychologia dzieci i dorosłych
 • psychologia ekonomiczna
 • psychologia kliniczna
 • psychologia kliniczna dzieci i dorosłych
 • psychologia kryminalistyczno-śledcza
 • psychologia marketingu i nowych mediów
 • psychologia organizacji i pracy
 • psychologia reklamy i sprzedaży
 • psychologia sądowo-penitencjarna
 • psychologia sportu
 • psychologia społeczna
 • psychologia wspierania rozwoju i kształcenia

czytaj dalej kierunki studiów w Warszawie

 

 

Gdzie studiować studia psychologiczne w Warszawie?

W Warszawie czeka na ciebie nie tylko potężna oferta kierunkowa. Studia psychologiczne rozpoczniesz bowiem na wielu różnorodnych uczelniach. Możesz mieć pewność, że stołeczne ośrodki akademickie cechują wysokie standardy nauczania. Dziś bowiem na rynku akademickim nie ma po prostu miejsca na złe szkoły wyższe.

Jeżeli wybierasz studia psychologiczne w Warszawie, czekać będą na ciebie zarówno potężne uczelnie publiczne takie jak Uniwersytet Warszawski. Możesz także przebierać w bogatej ofercie kierunkowej prywatnych ośrodków akademickich.

Lista jest potężna, odpowiednio wcześnie sprawdź zatem, którą z uczelni warto wybrać, by spełniała twoje wszystkie oczekiwania.

 

Uczelnie, na których można realizować studia psychologiczne to:

 • Uniwersytet Warszawski;
 • Akademia Leona Koźmińskiego;
 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego;
 • Akademia Pedagogiki Specjalnej;
 • Chrześcijańska Akademia Teologiczna;
 • Collegium Civitas;
 • Collegium Humanum;
 • Społeczna Akademia Nauk;
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego;
 • Uczelnia Łazarskiego;
 • Wyższa Szkoła Bankowa;
 • Wyższa Szkoła Menedżerska;
 • Wyższa Szkoła Rehabilitacji;
 • Szkoła Główna Handlowa;
 • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna;
 • Pedagogium Wyższa Szkoła Nauk Społecznych;
 • Uczelnia Korczaka;
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS.

czytaj dalej uczelnie w Warszawie

 

 

Jak wybrać studia psychologiczne w Warszawie, aby mieć dobrą pracę?

Każdy młody człowiek, który wybiera studia wyższe, chciałby wierzyć, że przyniosą mu one przede wszystkim dobrą i satysfakcjonującą pracę. Czy zastanawiałeś się jednak nad tym, co tak naprawdę oznacza dobre zatrudnienie? Oczywiście na początku trzeba zwrócić uwagę na aspekt finansowy.

Pieniądze same w sobie nie dadzą nam szczęścia, ale godne wynagrodzenie sprawia, że czujemy, że zostajemy docenieni za nasze kwalifikacje i zawodowe kompetencje. Pieniądze nie są jedynym wyznacznikiem dobrej pracy. Co jeszcze? Satysfakcja, możliwość dalszego rozwoju, dobra atmosfera, poczucie, że dana instytucja jest przyjazna pracownikom. Zastanawiasz się zapewne teraz, co musisz zrobić, by studia psychologiczne w Warszawie zagwarantowały ci właśnie taką pracę!

Na początku pomyśl, czym chciałbyś zajmować się w przyszłości i wybierz kierunek w pełni odzwierciedlający twoje oczekiwania. Jeżeli wybierasz studia psychologiczne musi towarzyszyć ci szereg predyspozycji, różnią się one jednak znacząco w obrębie danego kierunku. Być może na co dzień towarzyszą ci takie zainteresowania, które skutecznie będziesz mógł przekuć w wykształcenie, a w przyszłości – w dobrą pracę! Studia psychologiczne dają takie możliwości.

Jeżeli interesujesz się sportem i mechanizmami, które sprawią, że w ludziach aktywuje się wola walki i bycia najlepszym, wybierz psychologię sportu. A może częściej zastanawiasz się nad tym, jak tworzone są reklamy, które sprawiają, że budzą się w nas konsumpcyjne zapędy? Wtedy czekają na ciebie kierunki takie jak psychologia reklamy.

Odpowiednio wcześnie zastanów się, co przynosi ci najwięcej satysfakcji podczas nauki – wtedy okaże się, że nie tylko satysfakcjonujący kierunek, lecz także dobra praca są dla ciebie na wyciągnięcie ręki.

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej:

 • terapeuta;
 • coach;
 • mentor;
 • psychoterapeuta;
 • psycholog kliniczny;
 • wychowawca w ośrodkach terapeutycznych, resocjalizacyjnych;
 • pracownik socjalny;
 • neuropsycholog;
 • socjolog;
 • antropolog kulturowy;
 • psycholog szkolny itd.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Warszawie?

W Warszawie czeka na ciebie bardzo długa lista ośrodków akademickich, które mają w swojej ofercie studia psychologiczne. To wcale nie ułatwia wyboru, prawda?

Maturzysta widzący tak potężną ofertę, może czuć jedynie niepokój, czy aby na pewno uda mu się wybrać szkołę wyższą, która odzwierciedla wszystkie jego oczekiwania.

 

Prezentujemy zatem garść porad, które być może ułatwią ten trudny wybór:

 • sprawdź jak wygląda oferta kierunkowa uczelni przez ciebie wybranych;
 • porównaj programy kształcenia poszczególnych ośrodków akademickich;
 • zaczerpnij porad znajomych, czytaj opinie w Internecie;
 • weź udział w drzwiach otwartych uczelni.

 

Oczywiście wybór wciąż może być trudny. Najważniejsze jest jednak to, byś nie podchodził do niego w sposób bezkrytyczny. Spróbuj rozpisać plusy i minusy każdej uczelni. Jeżeli chcesz zdecydować się na uczelnię prywatną, możesz chociażby porównać opłaty za czesne.

Zdecyduj się na ten ośrodek akademicki, który nie tylko oferuje bogatą ofertę kierunkową, lecz jest także przyjazny studentom i dba o jak najlepsze standardy nauczania!

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia psychologiczne w Warszawie?

Każdy młody człowiek zastanawia się, czy warto iść na studia. Maturzystom towarzyszą bardzo duże oczekiwania społeczne. Warto pamiętać jednak, by decyzję odnośnie do kształcenia wyższego podejmować samodzielnie. Zastanów się:

 • czego oczekujesz od kształcenia wyższego;
 • jakie umiejętności i kwalifikacje chcesz rozwinąć podczas studiów;
 • która z uczelni może zapewnić ci wykształcenie zgodne z twoimi oczekiwaniami;
 • jakie kierunki studiów znajdują się w kręgu twoich zainteresowań.

 

Wybór nigdy nie jest prosty i oczywisty. Można znaleźć jednak sporo argumentów, które sprawiają, że warto iść na studia! Dlaczego? Dzięki kształceniu wyższemu rozwiniesz znacząco swoją wiedzę i kwalifikacje – czeka na ciebie nie tylko bogata oferta kierunkowa, lecz także różnorodne specjalizacje w obrębie danego kierunku. Studia mogą być dla ciebie także czasem praktyk i staży, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia doświadczenia.

A czy warto iść na studia psychologiczne w Warszawie? Oczywiście, ale tylko pod warunkiem, jeżeli czujesz powołanie do wykonywania tych odpowiedzialnych zawodów. Studia psychologiczne cieszą się ogromną popularnością, nie każdy jednak odnajdzie się w tym profilu kształcenia. Studia psychologiczne przyniosą ci satysfakcję wyłącznie wtedy, jeśli fascynują cię tajniki ludzkiego umysłu.

Nie zapominaj również o tym, że Warszawa to potężny ośrodek akademicki. Właśnie w stolicy czekać na ciebie będzie rozległa oferta uczelni oraz kierunków. Możesz mieć zatem pewność, że znajdziesz taką ścieżkę kształcenia, która będzie idealnie dopasowana do twoich potrzeb!

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

 

Praca po studiach psychologicznych

Absolwenci studiów społecznych najczęściej znajdują zatrudnienie w administracji państwowej, samorządach, urzędach i tym podobnych instytucjach. Liczne organizacje pozarządowe, które w ostatnim czasie prężnie się rozwijają, działając proobywatelsko, również mogą się Wami zainteresować.

Do tego rodzaju pracy jednak samo wykształcenie nie wystarczy, potrzebna będzie Wam pasja, cierpliwość oraz chęć działania. Socjologów zatrudniają również korporacje oraz instytucje badawcze. Nikt tak dobrze nie będzie wykonywał badań społecznych, ankiet i kwestionariuszy jak socjolog, przygotowany do tego typu wyzwań.

Psycholog znajdzie zatrudnienie w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach, placówkach medycznych, czy podejmie działalność na własny garnuszek. Tu jednak pamiętajcie, że samo wykształcenie psychologiczne nie wystarczy, by zostać na przykład certyfikowanym psychoterapeutą. Praca psychologa wymaga nie lada powołania.

Jeśli wybierzecie kierunek specjalizacyjny, taki jak na przykład europeistyka czy bezpieczeństwo wewnętrzne to z pewnością zwiększycie swoje szanse na zatrudnienie w określonej branży. Decydując się na studia społeczne powinniście mieć świadomość, że Wasz sukces będzie zależał od Was – przede wszystkim.

Dobry pomysł, praca, wiedza i gromadzenie doświadczenia, to niezbędne elementy w życiu absolwentów studiów socjologicznych, którzy chcą odnieść sukces zawodowy i ułożyć sobie ciekawie życie! 

 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W WARSZAWIE NA KTÓRYCH SĄ STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


UNIWERSYTET WARSZAWSKI STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE

Oczywiście wiodącą uczelnią oferującą naukę w ramach studiów społecznych jest Uniwersytet Warszawski, na którym to możecie wybrać się na kierunki:

 • Administracja – studia I i II stopnia, niestacjonarne
 • Administracja europejska – studia II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Etnologia i antropologia kulturowa – studia I i II stopnia, stacjonarne
 • Europeistyka w zakresie europejskich procesów integracyjnych – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, równoległe
 • Europeistyka – integracja europejska – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Europeistyka – studia europejskie – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Język i społeczeństwo: interdyscyplinarne studia nad dyskursem – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Politologia – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Polityka społeczna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Pomoc humanitarna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Praca socjalna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Profilaktyka społeczna i resocjalizacja – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Psychologia – studia jednolite magisterskie, stacjonarne, niestacjonarne
 • Samorząd terytorialny i polityka regionalna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Socjologia – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Socjologia stosowana i antropologia społeczna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Społeczeństwo i kultura Stanów Zjednoczonych – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Stosunki międzynarodowe – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Studia amerykanistyczne – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Studia euroazjatyckie – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Bezpieczeństwo wewnętrzne – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE

Studia społeczne oferuje również Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, zapraszając na kierunki takie jak:

 • Bezpieczeństwo wewnętrzne – studia I i II stopnia, stacjonarne
 • Europeistyka – studia I i II stopnia, stacjonarne
 • Ochrona Dóbr Kultury i Środowiska – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Politologia – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Socjologia – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Praca socjalna- studia I stopnia, stacjonarne
 • Zarządzanie dziedzictwem kulturowym – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Administracja – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne, specjalności: administracja publiczna lub administracja elektroniczna
 • Stosunki międzynarodowe – studia I i II stopnia, stacjonarne,
 • Człowiek w cyberprzestrzeni – studia I stopnia, stacjonarne
 • Nauki o Rodzinie – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO STUDIA SPOŁECZNE

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego także zaprasza maturzystów do podjęcia studiów społecznych, kierunki, jakie oferuje to:

 • Socjologia – studia I i Ii stopnia, stacjonarne i niestacjonarne
 • Pedagogika – studia I i Ii stopnia, stacjonarne i niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA STUDIA SPOŁECZNE

Szkoła Główna Handlowa, uznawana za jedną z najlepszych uczelni ekonomicznych, oferuje studia na kierunkach:

 • Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne – studia I stopnia
 • Międzynarodowe stosunki gospodarcze – studia I stopnia
 • Polityka społeczna – studia I stopnia
 • Stosunki międzynarodowe – studia I stopnia
 • Administracja – studia II stopnia
 • Analiza danych – big data – studia II stopnia
 • Badania i analizy społeczne – studia II stopnia
 • Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne – studia II stopnia
 • Międzynarodowe stosunki gospodarcze – studia II stopnia
 • Polityka publiczna (nowość) – studia II stopnia
 • Polityka społeczna – studia II stopnia
 • Stosunki międzynarodowe – studia II stopnia

dowiedz się więcej

 


SPOŁECZNA AKADEMIA NAUK W WARSZAWIE STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE

 • Psychologia. Specjalności: Psychologia zdrowia i kliniczna, Psychologia kliniczna dzieci i dorosłych, Terapia psychologiczna i interwencja kryzysowa, Psychologia uzależnień, Psychologia i psychopatologia sądowa;
 • Bezpieczeństwo narodowe. Specjalności: Zarządzanie kryzysowe, Bezpieczeństwo państwa;
 • Politologia;
 • Stosunki międzynarodowe. Specjalności: Biznes międzynarodowy, Integracja europejska, Organizacja i technika służby zagranicznej oraz protokół dyplomatyczny, Polityka zagraniczna Chin, Polityka zagraniczna Rosji, Polityka zagraniczna Ukrainy, Polityka zagraniczna USA.

dowiedz sie więcej 


UCZELNIE NIEPUBLICZNE STUDIA PSYCHOLOGICZNE I SPOŁECZNE

Oprócz szkół publicznych studia społeczne oferują szkoły prywatne, na przykład takie, jak ciesząca się popularnością Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Podjęcie studiów psychologicznych w tej placówce to dobry wybór dla osób zdecydowanych, w którym chcą pójść kierunku. Na uczelni zatrudniona kadra to najlepsi psycholodzy w kraju, którzy pracują w zawodzie, jak i parają się nauczaniem przyszłych pokoleń psychologów. Nowoczesne podejście oraz innowacyjne metody uczenia, wyróżniają SWPS na tle innych szkół. Również Collegium Civitas, szkoła, w której zajęcia prowadzi na przykład Jacek Żakowski, oferuje studia społeczne na bardzo wysokim poziomie. Wyższa Szkoła Menadżerska oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna im. B. Prusa dają również możliwość rozwijania swojej społecznej, intelektualnej aktywności.

 TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)