ANALITYKA I ROBOTYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

ANALITYKA I ROBOTYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

Dodaj do ulubionych

Analityka i robotyzacja procesów biznesowych - studia podyplomowe

Studia na kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

Adresatami kierunku są przede wszystkim osoby pracujące w biznesie przy projektach automatyzacji i optymalizacji procesów oraz przyszli analitycy biznesowi. Studia będą także odpowiednie managerów i kadry zarządzającej, którzy chcą się rozwijać w zakresie prowadzenia projektów automatyzacyjnych. Skorzystać z nich mogą także trenerzy robotów wirtualnych.

 

JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

Kierunek analityka i robotyzacja procesów biznesowych przeważnie jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli studia co najmniej I stopnia. Zwykle wymagane jedynie wysłanie zgłoszenia i dostarczenie odpowiednich dokumentów. Kandydaci mogą zostać przyjęci na podstawie kolejności zgłoszeń. Studia najczęściej wiążą się z dodatkowymi kosztami, takimi jak czesne czy opłaty rekrutacyjne. Na kierunku mogą obowiązywać limity miejsc.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ANALITYKA I ROBOTYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  poziom studiów
  forma studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ANALITYKA I ROBOTYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH?

   Zajęcia na kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych odbywają się w trybie niestacjonarnym, jednak w niektórych przypadkach część zajęć może być prowadzone online za pomocą narzędzi do tego przeznaczonych. Wykłady teoretyczne zwykle zawierają niezbędne informacje, które są przekazywane przez wykwalifikowaną kadrę uczelni, jednak studia mają charakter głównie praktyczny. Dzięki temu studenci mogą lepiej zapoznać się ze środowiskiem pracy. Wśród kadry mogą się także znaleźć specjaliści i trenerzy z zakresu np. cyberbezpieczeństwa czy informatyki biznesowej, którzy mogą się podzielić doświadczeniami z codziennej pracy.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych możemy podzielić na:

   1. Poziom:

   2. Forma:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Program studiów na kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych zawiera kompleksową wiedzę, dzięki której studenci będą mogli się przygotować do pracy w szybko rozwijającym się środowisku cyfrowym. Studenci trenują umiejętności analityczne i uczą się wykorzystywać wyniki analiz do optymalizacji procesów. Mogą także zapoznać się z zastosowaniami sztucznej inteligencji w biznesie. W programie czasem znajdują się zajęcia omawiające problem cyberbezpieczeństwa.

   Przedmioty, które mogą się pojawić w programie studiów na kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych, to np.:

   • transformacja cyfrowa
   • robotyzacja i optymalizacja procesów biznesowych w praktyce
   • architektura i tworzenie aplikacji biznesowych

   W trakcie studiów często przewidziane są zajęcia z design thinking, podczas których słuchacze rozwijają swoje umiejętności kreatywnego myślenia i szukają nieoczywistych rozwiązań projektowych. Studenci mogą także otrzymać wskazówki dotyczące zarządzania projektami zajmującymi się cyfryzacją oraz nauczyć się pracy w zespole.

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ANALITYKA I ROBOTYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH?

   Studia na kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ANALITYKA I ROBOTYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH?

   Absolwenci kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych są przygotowani do pracy na różnych stanowiskach. Mogą pracować przy projektach automatyzacji jako członek zespołu lub kadra kierownicza. Wiele firm szuka także wykwalifikowanych analityków biznesowych. Absolwenci mogą także spróbować swoich sił w pracy konsultanta z zakresu optymalizacji procesów. Studia są też często drogą do otrzymania awansu m.in. na stanowiska managerskie w dotychczasowym miejscu pracy.

   Możliwości zatrudnienia po ukończeniu kierunku analityka i robotyzacja procesów biznesowych to m.in.:

   • analityk procesów biznesowych
   • kadra zarządzająca
   • manager projektowy

    

   Zobacz inne kierunki Ekonomiczne - podyplomowe

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Zobacz inne kierunki Ekonomiczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Komentarze (0)

   Popularne

   studia

   matura 2023

    

    

   Teraz najważniejsze

   matura 2023

   zmiany na maturze 2023

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2022

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
   • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
   • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
   • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
   • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
   • Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJI9FtDzZbBEcRyR434R7X6sQ https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/aa7c5-umed-poznan.jpg Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu