Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem – studia podyplomowe

Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem – studia podyplomowe

Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem są przeznaczone dla osób, które ukończyły studia wyższe I lub II stopnia. To również propozycja dla wszystkich, którzy zauważają zmieniające się trendy w obszarze zarządzania i w związku z tym chcą podążać za nowościami, jak również korzystać z możliwości, jakie przynoszą te zmiany. Jeśli należysz do grona tych osób to z pewnością już wiesz, że ten kierunek studiów umożliwi Ci rozwijanie swojej kariery zawodowej. Natomiast wszyscy, którzy mają jeszcze wątpliwości niech zapoznają się z poniższym opisem!

Co dokładnie zawiera program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem? Uczestnicząc w zajęciach zapoznasz się z współczesnymi zasadami i sposobami kierowania budynkami zarówno komercyjnymi, jak i przemysłowymi oraz publicznymi. Oprócz tego doświadczeni wykładowcy przekażą Ci swoją wiedzę dotyczącą zarządzania Facility Management oraz praktyczne wskazówki pomocne przy zajmowaniu się sprawami finansowymi nieruchomości. W ramach programu przygotowano także zajęcia skupiające się wyłącznie na tematyce przeprowadzania kontroli w zakresie dokumentacji. Warto również wspomnieć, że jako absolwent tego kierunku będziesz miał szansę zdobyć certyfikat, który daje Ci tytuł „Eco Facility Manager”.

Jeśli pracujesz w branży mieszkaniowej lub na co dzień zajmujesz się projektowaniem budynków i uważasz, że studia podyplomowe na tym kierunku są Ci zbędne to należy wspomnieć w tym momencie, że posiadając dodatkowe wykształcenie podnosisz poziom swoich kompetencji, co na pewno zostanie zauważone przez pracodawców. Dodatkowo poszerzasz swoje możliwości zatrudnienia, dzięki czemu będziesz mógł zmienić kierunek swojej drogi zawodowej. A jeśli o niej mowa to dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom możesz starać się o pracę na stanowisku administratora nieruchomości czy spróbować swoich sił w biurze nieruchomości.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE TECHNICZNE NIERUCHOMOŚCIAMI – ZARZĄDZANIE ZIELONYM BUDYNKIEM – STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach

Kierunek zarządzanie techniczne nieruchomościami - zarządzanie zielonym budynkiem - studia podyplomowe prowadzony jest przez:

Wydział Ekonomii i Administracji PWSZ w Skierniewicach

Zobacz inne kierunki Ekonomiczne i Administracyjne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • znajomości zasad zarządzania budynkami komercyjnymi, publicznymi oraz przemysłowymi
  • znajomości przepisów BHP
  • dysponowania wiadomościami dotyczącymi specyfiki zarządzania zielonym budynkiem
  • programów komputerowych wykorzystywanych w zarządzaniu nieruchomościami

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem

Absolwent kierunku Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • administrator nieruchomości
  • pracownik biura nieruchomości

 

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE TECHNICZNE NIERUCHOMOŚCIAMI – ZARZĄDZANIE ZIELONYM BUDYNKIEM – STUDIA PODYPLOMOWE

Komentarze (0)