AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - CERTYFIKAT FRANKLIN UNIVERSITY - STUDIA PODYPLOMOWE

AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - CERTYFIKAT FRANKLIN UNIVERSITY - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat franklin university - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania
   Uniwersytet WSB Merito Chorzów

   Uniwersytet WSB Merito Chorzów

   Akademia menedżera sprzedaży - certyfikat franklin university - studia podyplomowe

   Studia na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat franklin university - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat franklin university - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej | akademia menedżera sprzedaży - certyfikat franklin university - studia podyplomowe - uczelnie >

   Adresatami kierunku są m.in. pracownicy działów sprzedaży związani z ich organizacją, zarządzaniem i koordynacją, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności managerskie. Studia będą odpowiednie także dla osób, które dopiero objęły lub mają objąć stanowiska kierownicze związane ze sprzedażą oraz pracowników wyższego szczebla chcących usystematyzować wiedzę.

   Celem studiów jest przekazanie wiedzy i wytrenowanie kluczowych kompetencji przyszłej kadry zarządzającej, zgodnie z nowoczesnymi metodami i trendami.

    

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   Studia skierowane są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, więc przeważnie nie jest wymagane posiadanie dyplomu z konkretnego kierunku. Zwykle wystarczy jedynie poświadczenie ukończenia uczelni wyższej. Kierunek może się wiązać z dodatkowymi opłatami, a o akceptacji kandydatów może decydować kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc na roku może być ograniczona.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - CERTYFIKAT FRANKLIN UNIVERSITY?

   Kierunek akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University realizowany jest w sposób niestacjonarny. Zajęcia mogą być prowadzone zarówno przez kadrę uczelni, jak i ekspertów z danej dziedziny, np. ekonomistów, doradców i trenerów biznesu. Program jest realizowany nowoczesnymi metodami nauki, w celu zwiększenia efektywności studiów. Zajęcia mogą mieć postać warsztatów i treningów, a także specjalnych gier symulacyjnych. Czasem mogą się także pojawić zajęcia wyjazdowe, na których studenci mają okazję sprawdzić swoje umiejętności. Dzięki współpracy z Franklin University absolwenci, po spełnieniu określonych wymagań, mają także możliwość otrzymania certyfikatu potwierdzającego umiejętności negocjacyjne.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University możemy podzielić na:

   1. Poziom:

   2. Forma:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci zdobywają kompleksową wiedzę na temat sprzedaży i zarządzania. Uczą się teoretycznych podstaw analizy transakcyjnej czy psychologicznych aspektów zarządzania. W trakcie zajęć mogą mieć okazję nauczyć się, jak zbudować zgrany zespół, zarządzać nim, motywować do pracy i rozliczać z przydzielonych zadań. Studenci mogą także zobaczyć, jak wygląda praca handlowca w praktyce i zapoznać się z technikami sprzedażowymi.

   Przedmioty, z którymi można się spotkać na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University, to m.in.:

   • analiza transakcyjna w praktyce menedżera
   • emocje jako bezpośrednia przyczyna działania sprzedażowego
   • narzędzia w coachingu handlowym
   • motywacyjne systemy wynagrodzeń sprzedawców
   • finansowe aspekty sprzedaży

    

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - CERTYFIKAT FRANKLIN UNIVERSITY?

   Studia na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - CERTYFIKAT FRANKLIN UNIVERSITY?

   Absolwenci kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University są przygotowani do podjęcia pracy na różnych stanowiskach związanych ze sprzedażą. Dzięki rozwiniętym umiejętnościom managerskim mogą szukać zatrudnienia na wyższych stanowiskach np. kierownika zespołu czy rejonu. Absolwenci mogą się także sprawdzić w pracy koordynatora w biurach obsługi klienta. Szeroka wiedza zdobyta na studiach pozwoli na działanie w dowolnej branży związanej ze sprzedażą dóbr i usług.

   Możliwości zatrudnienia po ukończeniu studiów na kierunku akademia menedżera sprzedaży - certyfikat Franklin University to m.in.:

   • kierownik działu sprzedaży
   • kierownik zespołu sprzedażowego
   • key account manager
   • szef regionu

    

   Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Miasta, które oferują studia na kierunku AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - CERTYFIKAT FRANKLIN UNIVERSITY - STUDIA PODYPLOMOWE

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)