CONTENT MARKETING I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ MULTIMEDIALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

CONTENT MARKETING I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ MULTIMEDIALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
  Więcej filtrów
  Poziom studiów
  Forma studiów
   Czas trwania
    Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

    Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

    Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną - studia podyplomowe

    Studia na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

    Studia na kierunku content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną - studia podyplomowe
    Rok akademicki 2024/2025
    Forma studiów zjazdy
    Poziom studiów studia podyplomowe

    Uczelnie

    Studia na kierunku content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej | content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną - studia podyplomowe - uczelnie >

    Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną to kierunek studiów podyplomowych, którego celem jest wykształcenie profesjonalistów sprawnie poruszających się po zagadnieniach content marketingu oraz zarządzania zespołem twórców treści multimedialnych. Największy nacisk w procesie kształcenia kładziony jest na poznanie najnowszych trendów i narzędzi w obszarze social mediów, jak również zarządzania produkcją treści multimedialnych i ich dystrybucji.

    Bogaty program nauczania złożony jest z rozmaitych zagadnień, dotyczących między innymi: komunikacji i sprzedaży z wykorzystaniem social mediów, prowadzenia biznesu w Internecie, czy też marketingu w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że kierunek ten może być interesującą propozycją dla pracowników działów promocji i marketingu, pracowników agencji reklamowych, czy właścicieli agencji Public Relations.

    Jakie wymagania rekrutacyjne?

    Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną to kierunek studiów podyplomowych, a zatem skierowany do osób, które mogą pochwalić się posiadaniem dyplomu ukończenia studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

    *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    szczegółowe wymagania na uczelniach

    Jak wyglądają studia na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną?

    Kierunek Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną realizowany jest w formie niestacjonarnej, a słuchacze uczęszczają na zajęcia raz lub dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. Podczas zjazdów dowiadują się między innymi jak analizować trendy i agendy newsowe, zarządzać zespołem producentów treści, jak również korzystać z technologii wykorzystywanej w komunikacji marketingowej, sprzedaży oraz w procesie budowania marki.

     

    1. Typ i tryb studiów:

    Studia na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną możemy podzielić na:

    1. Typ:

    2. Tryb:

     

    2. Zdobywana wiedza i umiejętności

    Słuchacze kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną realizują program podzielony na poszczególne bloki tematyczne. Są one poświęcone między innymi: nowym zasadom marketingu, produkcji i dystrybucji treści, czy też trendom i analityce internetowej. W toku kształcenia zaznajamiają się z modelami biznesowymi i strategiami tworzenia treści, zasadami organizacji redakcji multimedialnej, technologią i narzędziami do produkcji treści oraz prawem autorskim. Oprócz tego, poznają zasady produkcji i montażu wideo, zasady zarządzania budżetem redakcji, formaty produkcji treści, a także wpływ nowych mediów na marketing.

    Ile trwają studia na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną?

    Kształcenie na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną realizowane jest w ciągu dwóch semestrów, a zatem studia trwają 1 rok.

     

    Jaka praca po studiach na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną?

    Absolwenci studiów podyplomowych na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną wyróżniają się wiedzą na temat najnowszych trendów i narzędzi w przestrzeni social mediów, zarządzania produkcją treści multimedialnych oraz ich dystrybucji. Sprawnie poruszają się po zagadnieniach prawa autorskiego, platform i kanałów dystrybucji treści, strategii i modeli biznesowych tworzenia treści, organizacji redakcji multimedialnej, storytellingu, jak również tworzenia i prowadzenia blogów internetowych, czy produkcji podcastów.

    Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności mogą wykorzystać między innymi w agencjach reklamowych, agencjach Public Relations, działach marketingu i promocji, czy też instytucjach państwowych.

    Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku Content marketing i zarządzanie produkcją multimedialną:

    • agencje reklamowe,
    • działy promocji i marketingu,
    • agencje Public Relations

    Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing

    Filtrowanie
    Województwo
    Poziom studiów

    Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing - podyplomowe

    Filtrowanie
    Województwo
    Poziom studiów

    Miasta, które oferują studia na kierunku CONTENT MARKETING I ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ MULTIMEDIALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

    Teraz najważniejsze

    matura 2024

    zmiany na maturze 2024

    arkusze maturalne

    wyniki matur 2023

    rekrutacja na studia

    studia

    kierunki studiów

    studia podyplomowe

     

    Ciekawe

     


    gdzie studiować

     

     

    Nadchodzące wydarzenia

    Komentarze (0)