MODERN BUSINESS MANAGEMENT

MODERN BUSINESS MANAGEMENT

MODERN BUSINESS MANAGEMENT studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dobie rozwoju gospodarki oraz powstawania nowych, różnorodnych przedsiębiorstw nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu nadzorowania działalności biznesowych oraz zarządzania kadrą pracowniczą. Mając na uwadze tendencje obowiązujące na współczesnym rynku pracy, nie powinna dziwić nas popularność studiów rozwijających zdolności menadżerskie i kierownicze.

Uczelnie rywalizują ze sobą, wymyślając coraz to nowsze i atrakcyjniejsze kierunki z obszaru zarządzania. Jednym z nich jest modern business management. Ich program nauczania skupia się na wykształceniu wśród studentów umiejętności nowoczesnego zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi, przy jednoczesnym rozwijaniu zdolności językowych. Jeżeli więc jesteś urodzonym liderem, a nadzorowanie pracy innych nie sprawia Ci żadnego problemu, to studia na kierunku modern business management będą dla ciebie idealnym wyborem.

 

Czego nauczysz się na kierunku modern business management?

 

Ze względu na interdyscyplinarny charakter studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu kilku dziedzin, składających się na bogatą dyscyplinę, jaką jest zarządzanie. Dzięki bogatej ofercie niezwykle rozwijających i interesujących zajęć, zyskasz umiejętności związane z nadzorowaniem całej działalności biznesowej oraz zarządzaniem kadrą pracowniczą. Ponadto, wykształcisz bardzo cenne umiejętności z obszaru komunikacji oraz negocjowania warunków współpracy.

Jako student dostaniesz także możliwość zapoznania się i korzystania z nowoczesnych technologi informatycznych, które usprawnią twoją pracę i uczynią ją bardziej efektywną. W pracy menadżera niezwykle istotnym aspektem jest znajomość języków obcych, niezbędnych do utrzymywania relacji z zagranicznymi inwestorami czy kontrahentami. Dlatego też w czasie kursu będziesz miał szansę rozwinąć swoje zdolności językowe z angielskiego oraz dodatkowego, wybranego przez siebie języka.

 

Jaka praca po tym kierunku?

 

Jako absolwent kierunku modern business management będziesz miał niezwykle wszechstronne wykształcenie z obszaru zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi. Gruntowna wiedza i uzyskane kwalifikacje sprawią, że idealnie odnajdziesz się w wielu interesujących zawodach i branżach. Po ukończeniu tych perspektywicznych studiów będziesz miał szansę na znalezienie zatrudnienia w licznych przedsiębiorstwach handlowych, produkcyjnych i usługowych.

Równie ciekawym rozwiązaniem jest posada menadżerska oraz kierownicza lub podjęcie pracy w agencjach konsultingowych i firmach wdrażających strategie biznesowe. Doskonała znajomość angielskiego i dodatkowego języka obcego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w światowych firmach i korporacjach, jak i poza granicami naszego kraju. Ponadto, po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i zdobywać dalsze wykształcenie.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku modern business management powinieneś zdać maturę z języka obcego, matematyki, historii, WOS-u, informatyki lub geografii. Ponadto, wszyscy kandydaci muszą znać język angielski w stopniu zaawansowanym.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MODERN BUSINESS MANAGEMENT

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MODERN BUSINESS MANAGEMENT

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU MODERN BUSINESS MANAGEMENT:

 • wiedza z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
 • znajomość języka obcego
 • znajomość języka angielskiego
 • znajomość specjalistycznej terminologii branżowej
 • umiejętności negocjowania
 • zdolności komunikacyjne
 • znajomość nowoczesnych technologii informatycznych
 • umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

MODERN BUSINESS MANAGEMENT STUDIA STACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

MODERN BUSINESS MANAGEMENT STUDIA I STOPNIA

MODERN BUSINESS MANAGEMENT STUDIA II STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU MODERN BUSINESS MANAGEMENT:

 • przedsiębiorstwa handlowe
 • przedsiębiorstwa usługowe
 • przedsiębiorstwa produkcyjne
 • stanowiska kierownicze i menadżerskie
 • firmy konsultingowe
 • firmy wdrażające strategie biznesowe

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MODERN BUSINESS MANAGEMENT

Komentarze (0)