BIM - MODELOWANIE I ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ O OBIEKTACH, INFRASTRUKTURZE I PROCESACH BUDOWLANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

BIM - MODELOWANIE I ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ O OBIEKTACH, INFRASTRUKTURZE I PROCESACH BUDOWLANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania
   Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

   Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

   Bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych - studia podyplomowe

   Studia na kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych - studia podyplomowe możesz podjąć na 1 uczelni publicznej | bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych - studia podyplomowe - uczelnie >

   Studia skierowane są do osób pracujących zarówno w sektorze prywatnym, jak i administracji publicznej, które chcą uzyskać nowe kwalifikacje i rozpocząć pracę w charakterze managera projektów. Kierunek będzie odpowiedni dla wszystkich związanych z branżą budowlaną lub geodezyjną, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę w zakresie technologii bim.

    

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   Kierunek bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych przeważnie otwarty jest dla wszystkich absolwentów studiów co najmniej I stopnia. O akceptacji kandydatów może decydować kolejność zgłoszeń. Należy także pamiętać, że w grupach może obowiązywać limit miejsc. Studia wiążą się zwykle z dodatkowymi kosztami.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

    

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM - MODELOWANIE I ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ O OBIEKTACH, INFRASTRUKTURZE I PROCESACH BUDOWLANYCH?

   Studia na kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

    

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BIM - MODELOWANIE I ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ O OBIEKTACH, INFRASTRUKTURZE I PROCESACH BUDOWLANYCH?

   W zależności od wybranej ścieżki nauki absolwenci kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych mogą mieć różne możliwości zatrudnienia. Mogą spróbować swoich sił w kierowaniu projektami i stosować zwinne oraz szczupłe techniki zarządzania. Dzięki wiedzy technicznej umacniają również swoją pozycję na runku technologicznym.

   Możliwości zatrudnienia po ukończeniu kierunku bim - modelowanie i zarządzanie informacją o obiektach, infrastrukturze i procesach budowlanych to m.in.:

   • kierownik projektu
   • bim manager

    

   Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Zobacz inne kierunki zarządzanie i marketing - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Teraz najważniejsze

   kalkulator maturalny

   matura 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2024

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)