ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW

ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW

ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Zarządzanie dla inżynierów to niezwykle interesujący i perspektywiczny kierunek studiów magisterskich, skierowany do wszystkich absolwentów studiów wyższych, którzy chcieliby rozwinąć swoją wiedzę z tego obszaru oraz zdobyć wszechstronne wykształcenie, niezwykle doceniane na obecnym, zarówno polskim, jak i międzynarodowym rynku pracy. Ich program jest dopasowany do potrzeb współczesnego świata i wymagań stawianych przez pracodawców związanych z różnymi działami gospodarki i przemysłu.
Studia z obszaru zarządzania od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a z roku na rok przybywa chętnych, którzy chcieliby zgłębić meandry tej dyscypliny naukowej i związać z nią swoją przyszłość zawodową. Jeżeli więc jesteś osobą o dużych zdolnościach z zakresu nauk ścisłych i chciałbyś nadal rozwijać się w tym kierunku, to studia zarządzanie-dla inżynierów będą dla ciebie odpowiednim wyborem!
 
 
Czego nauczysz się na kierunku zarządzanie-dla inżynierów?
 
 
W trakcie nauki na tym niezwykle prestiżowym i interesującym kierunku będziesz miał szansę rozwinąć i ugruntować swoją wiedzę zdobytą podczas poprzednich etapów nauczania. Jako absolwent będziesz uczęszczał na liczne, niezwykle rozwijające zajęcia i warsztaty, na których zagłębisz się w różnorodne aspekty zarządzania i strategie wykorzystywane przy nadzorowaniu biznesu.
Ponadto, zaznajomisz się z podstawami ekonomii i rachunkowości, dzięki czemu będziesz mógł zająć się prowadzeniem ksiąg rachunkowych różnorodnych przedsiębiorstw. Podczas kursu będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, która będzie najbardziej dopasowana do twoich potrzeb i planów zawodowych. Zadecydujesz między menadżerem IT, menadżerem logistyki i zarządzaniem strategicznym.
Ta niezwykle bogata oferta nauczania sprawi, że zyskasz wieloaspektowe i gruntowe wykształcenie, dzięki któremu zwiększą się twoje perspektywy zawodowe. Uzyskaną w czasie studiów, wiedzę teoretyczną będziesz mógł wykorzystasz podczas obowiązkowych praktyk studenckich, które zrealizujesz w wybranym przez siebie miejscu.
 
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
 
Po zakończeniu nauki na tym niezwykle prestiżowym i interesującym kierunku studiów będziesz miał wszechstronne wykształcenie i wieloaspektową wiedzę związaną z różnymi formami zarządzania, finansami czy ekonomią. Zdobyte kompetencje i kwalifikacje zawodowe umożliwią Ci znalezienie atrakcyjnej pracy w wielu, prężnie rozwijających się branżach.
Jako absolwent idealnie odnajdziesz się na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich w różnorodnych firmach i korporacjach. Ponadto możesz pracować jako project manager czy koordynator do spraw projektów IT. Równie ciekawą opcją jest związanie swojej zawodowej przyszłości z zawodem analityka biznesowego oraz finansowego, księgowego i specjalisty do spraw wsparcia biznesu. Dodatkowo, po ukończeniu studiów magisterskich możesz kontynuować naukę na studiach podyplomowych lub doktoranckich i rozważyć rozpoczęcie działalności naukowej.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego niezwykle perspektywicznego i innowacyjnego kierunku w procesie rekrutacji powinieneś przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu pokrewnych dyscyplin naukowych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Specjalności na kierunku zarządzanie - dla inżynierów

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW?

 • umiejętność zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
 • umiejętność zarządzania innowacjami i projektami biznesowymi
 • umiejętność nadzorowania finansów i budżetu przedsiębiorstw
 • wiedza z zakresu ekonomii
 • wiedza z zakresu rachunkowości
 • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
 • znajomość języka obcego
 • znajomość najnowszych technologii i programów informatycznych

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW STUDIA NIESTACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW STUDIA II STOPNIA

JAKA PRACA PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW:

 • stanowiska kierownicze i menadżerskie
 • branża IT
 • działy finansowe
 • analityk biznesowy
 • analityk finansowy
 • project manager
 • koordynator do spraw projektów IT

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - DLA INŻYNIERÓW

Komentarze (0)