E- MARKETING I E - COMMERCE

E- MARKETING I E - COMMERCE

Dodaj do ulubionych

E- MARKETING I E - COMMERCE studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dzisiejszych czasach, nowe technologie zdominowały rzeczywistość. Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z internetu, jako medium, w którym mogą zareklamować produkty i usługi swoich firm, a także dotrzeć do większego grona odbiorców. Specjaliści zajmujący się szeroko pojętym marketingiem internetowym są coraz chętniej zatrudniani w różnego rodzaju instytucjach oraz przedsiębiorstwach.

Jako odpowiedź na tego typu potrzeby stawiane przez współczesny rynek pracy powstały studia e-marketing i e-commerce, które są skierowane do wszystkich przyszłych studentów, którzy marzą o zdobyciu niezwykle przyszłościowego i stabilnego zawodu. Jeżeli jesteś osobą, która zdaje sobie sprawę z roli jaką pełni internet w dzisiejszych czasach i chcesz związać swoją przyszłość z pracą w reklamie to te studia będą dla Ciebie idealnym wyborem!

 

Czego nauczysz się na kierunku e-marketing i e-commerce?

W trakcie studiów, przede wszystkim zapoznasz się z zagadnieniami dotyczącymi marketingu internetowego oraz zarządzania e-biznesem. Jako student, będziesz uczestniczył w zajęciach oscylujących wokół zasad funkcjonowania kampanii reklamowych w nowych mediach oraz nauczysz się technik ich tworzenia. Ponadto zapoznasz się z podstawami prawa w e-biznesie i nauczysz się pracować zgodnie z regulacjami prawnymi.

Podczas kursu, weźmiesz udział w warsztatach i wykładach dotyczących socjologii i psychologii, które przybliżą Ci profil konsumentów korzystających z usług internetowych. Poznanie oczekiwań klientów jest niezwykle ważne do podjęcia efektywnej pracy w działach marketingu cyfrowego. Już na początku studiów wybierzesz promotora, pod kierunkiem którego napiszesz pracę dyplomową z interesującego Cię zagadnienia.

Zajęcia będą prowadzone przez wybitnych praktyków, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim i cennym doświadczeniem, z którego będziesz mógł korzystać podczas przyszłej pracy zawodowej. Program studiów daje możliwość wyboru języka wykładowego. Studenci mogą wybrać pomiędzy językiem polskim, angielskim i rosyjskim.

 

Jaka praca po studiach?

Jako absolwent kierunku e-marketing i e-commerce zdobędziesz wiedzę z marketingu internetowego, zarządzania e-biznesem oraz prowadzenia kampanii reklamowych. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach, zatrudniających specjalistów z tej dziedziny. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie we wszelkich portalach internetowych oraz na stanowisku menadżera projektów z obszaru online.

Co więcej, będziesz mógł pracować w agencjach reklamowych i działach public relations. Ze względu na uniwersalny program studiów, dostosowany do międzynarodowych standardów, znajdziesz pracę także poza granicami naszego kraju. Równie ciekawą opcją jest założenie i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. 

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

W przypadku tego typu kierunków, w procesie rekrutacji, najczęściej brane są pod uwagę wyniki maturalne z takich przedmiotów, jak: język obcy, informatyka, matematyka, historia lub WOS. W przypadku wyboru studiów w języku angielskim, kandydaci będą musieli przedstawić certyfikat znajomości języka obcego na poziomie zaawansowanym. 

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK E- MARKETING I E - COMMERCE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   E- MARKETING I E - COMMERCE - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   CZĘSTO WYBIERANE

   Miasto
   SORTOWANIE:

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku e- marketing i e - commerce

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC E-MARKETING I E-COMMERCE:

   • znajomość marketingu internetowego
   • znajomość strategii biznesowych
   • wykorzystywanie marketingu w social mediach
   • umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych
   • prawo w e-biznesie
   • umiejętność zarządzania projektami internetowymi

   Jak wyglądają studia na kierunku e-marketing i e-commerce?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Program kształcenie na kierunku e-marketing i e-commerce będzie oscylował głownie wokół nauk o zarządzaniu oraz marketingu.

   Osoby, które chcą rozwijać się w tym kierunku i aplikują na powyższe studia będą mogli wybrać pomiędzy trybem stacjonarnym, a zaocznym. W przypadku pierwszej opcji zajęcia odbywają się codziennie w godzinach ustalonych przez władze konkretnej uczelni. Jeżeli natomiast zależy Ci na większej swobodzie, to wybierz studia niestacjonarne, które realizują tryb zajęć weekendowych.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku e-marketing i e-commerce będziesz miał okazję uczęszczać na wiele ciekawych zajęć o tematyce związanej z marketingiem, zarządzaniem i naukami informatycznymi. W planie znajdą się między innymi następujące przedmioty;

   • Zarządzanie jakością
   • Systemy informatyczne w zarządzaniu
   • Finanse
   • Zachowania organizacyjne

    

   3. Nabywane umiejętności

   W czasie studiów na powyższym kierunku wykształcisz szereg cennych umiejętności praktycznych, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Przede wszystkim rozwiniesz kompetencje z obszaru zarządzania jakością czy zasobami ludzkimi. Ponadto poznasz nowoczesne metody i narzędzia stosowane w marketingu i reklamie internetowej. Studenci poznają także zasady e-marketingu i nauczą się ich zastosowania w praktyce. Program nauczania zakłada również realizacje lektoratu z języka obcego, dzięki któremu rozwiniesz swoje zdolności językowe, co zwiększy twoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia pierwszego stopnia na kierunku e-marketing i e-commerce będą trwały trzy lata, czyli sześć semestrów. Po tym czasie zdobędziesz tytuł licencjata.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU E-MARKETING I E-COMMERCE:

   • agencje reklamowe
   • działy public relations
   • portale internetowego
   • menadżer projektów online
   • działy marketingu
   • korporacje międzynarodowe
   • własna działalność gospodarcza

   Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU E- MARKETING I E - COMMERCE

   Komentarze (0)