DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL studia-kierunek studiów

 
Double degree master in management with Hull University Business School to niezwykle innowacyjny i przyszłościowy kierunek studiów, który jednocześnie kładzie nacisk na rozwój umiejętności z obszaru zarządzania, jak i zdolności językowych. Studia w całości prowadzone są w języku angielskim, a ich program jest skierowany do wszystkich, którzy chcą związać swoją przyszłość z pracą w środowisku międzynarodowym.
 
Ten nowatorski kierunek powstał, jako odpowiedź na potrzeby stawiane przez współczesny rynek pracy. W dobie globalizacji i rozwoju gospodarczego pojawia się wiele międzynarodowych przedsiębiorstw, w których doceniani są specjaliści z dziedziny zarządzania z doskonałymi umiejętnościami językowymi. Jeżeli więc jesteś osobą ambitną, która zawsze stawia sobie wysokie cele, a dodatkowo bardzo dobrze znasz język angielski to powinieneś rozważyć wybór studiów na kierunku double degree master in management with Hull University Business School.
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in management with Hull University Business School?
 
W trakcie studiów będziesz uczestniczył w zajęciach z obszaru zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi. Ponadto, zdobędziesz umiejętności analizy danych i strategi biznesowych. Co ciekawe, w programie studiów przewidziano zajęcia z psychologii w zarządzaniu, której poznanie pozwoli Ci zrozumieć mechanizmy zachowań pracowników przedsiębiorstw oraz klientów, z którymi będziesz współpracował.
 
W trakcie kursu będziesz musiał dokonać wyboru zakresu, w którego kierunku będziesz chciał się dalej kształcić. W ofercie studiów przewidziano zajęcia z ekonomii i biznesu oraz z pieniędzy, bankowości i finansów. Ponadto, studenci, którzy zdecydują się na naukę na tym kierunku, podczas czwartego semestru wyjadą na Hull University Business School w Wielkiej Brytanii, gdzie będą kontynuować naukę.
 
Dzięki takiej możliwości dostaniesz szansę rozwijania swoich umiejętności językowych i poznasz inne kultury, co niewątpliwie poszerzy twoje perspektywy zawodowe.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Jako absolwent kierunku double degree master in management with Hull University Business School będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu zarządzania strategiami biznesowymi, zasobami ludzkimi oraz współpracy z międzynarodowymi kontrahentami. Zdobyte kwalifikacje i doświadczenie umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach, zatrudniających specjalistów z zakresu zarządzania. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w międzynarodowych oraz polskich firmach w działach marketingu, reklamy i public relations.
 
Doskonała znajomość języka angielskiego oraz ukończenie jednej z najlepszych szkół biznesowych na świecie, otworzą Ci drzwi do międzynarodowej kariery. Co więcej, będziesz mógł założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą lub podjąć pracę w firmach, zajmujących się doradztwem biznesowym. Ponadto po ukończenia studiów drugiego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich lub podyplomowych.
 

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree master in management with Hull University Business School będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Od kandydatów wymagana jest także znajomość języka angielskiego, potwierdzona odpowiednim certyfikatem.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ NA STUDIACH DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL:

 • umiejętność zarządzania biznesem
 • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
 • znajomość zarządzania międzykulturowego
 • znajomość psychologii zarządzania
 • umiejętności interpersonalne

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL:

 • międzynarodowe korporacje
 • działy marketingu i reklamy
 • działy public relations
 • działy zarządzania zasobami ludzkimi
 • administracja publiczna
 • specjalista do spraw rynków zagranicznych
 • organizacje pozarządowe
 • własna działalność gospodarcza

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH HULL UNIVERSITY BUSINESS SCHOOL

Komentarze (0)