LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE

LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE

LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W czasach globalizacji i otwierania się na rynki zagraniczne oraz podejmowania współpracy z zagranicznym kontrahentami, niemal w każdej dziedzinie przemysłu, wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z obszaru znajomości globalnej polityki, gospodarki i ogólnej sytuacji międzynarodowej.

W związku z tego typu tendencjami panującymi w dzisiejszym świecie, studia z zakresu podobnych zagadnień od lat cieszą się dużą popularnością zainteresowaniem studentów, którzy chcą zdobyć wszechstronne wykształcenie i szanse na atrakcyjną pracę. Uczelnie coraz częściej wzbogacają swoje oferty kształcenia o interesujące i zarazem innowacyjne i przyszłościowe udogodnienia. Idealnym przykładem akademii, która wprowadza tego typu rozwiązania jest Vistula, która umożliwia studentom zdobycie dwóch dyplomów: uczelni polskiej oraz zagranicznej, London School of Economics and Political Science. Jeżeli więc interesujesz się tematyką biznesową, masz duże zdolności językowe i marzysz o karierze zagranicznej, to koniecznie weź udział w rekrutacji na jeden z dostępnych kierunków i przekonaj się, że studia mogą być fascynującą przygodą!

 

Czego nauczysz się podczas studiów London School of Economics and Political Science?

London School of Economics and Political Science to jedna z najpopularniejszych i najważniejszych europejskich uczelni wyższych, która specjalizuje się w naukach biznesowych, ekonomicznych i społecznych. Jej ukończenie jest gwarancją wszechstronnego wykształcenia i szansy na atrakcyjną pracę, także w międzynarodowym środowisku.

Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd, który często wymaga dużego poświęcenia i nakładu finansowego. Uwzględniając tego typu potrzeby i trudności, jedna z polskich uczelni zdecydowała się na współpracę z londyńską akademią i umożliwienie studentom zdobycie podwójnego dyplomu Wszyscy, którzy zechcą związać swoją przyszłość z tym uniwersytetem, będą mieli do wyboru kilka niezwykle innowacyjnych i przyszłościowych kierunków, oscylujących wokół nauk politycznych, biznesowych i ekonomicznych.

W ofercie kształcenia przewidziano wiele rozwijających zajęć warsztatów praktycznych, dzięki którym zdobędziesz cenne kompetencje i doświadczenie, co niewątpliwie zaprocentuje w twoim przyszłym życiu zawodowym.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent tych innowacyjnych i niezwykle przyszłościowych studiów, będziesz miał dyplom ukończenia dwóch europejskich uczelni wyższych. Uzyskane umiejętności z obszaru nauk politycznych, ekonomicznych i biznesowych sprawią, że bez problemu znajdziesz atrakcyjną, dopasowaną do twojego wykształcenia, pracę. Po zakończeniu nauki możesz pracować na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich w różnorodnych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych firmach, korporacjach i instytucjach.

Ponadto, idealnie odnajdziesz się jako pracownik różnorodnych sektorów przemysłu i gospodarki. Co więcej, zdobyte umiejętności umożliwią Ci związanie swojej przyszłości z dyplomacją i polityką. Dodatkowo, doskonała znajomość ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w krajowych oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami kraju.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tych innowacyjnych i przyszłościowych studiów powinieneś zdać maturę z języka polskiego, języka obcego, historii, WOS-u, geografii, biologii, chemii lub matematyki. Ponadto, wszyscy kandydaci muszą znać język angielski w stopniu zaawansowanym.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE:

    • wiedza z zakresu nauk politycznych
    • wiedza z obszaru ekonomii
    • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
    • znajomość sytuacji międzynarodowej
    • wiedza z zakresu zarządzania biznesem, finansami i zasobami ludzkimi
    • znajomość stosunków międzynarodowych
    • wiedza matematyczna
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość specjalistycznej terminologii biznesowej
    • umiejętność praktycznego wykorzystania wiedzy

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE:

    • dyplomacja
    • polityka
    • analityk biznesowy
    • branża finansowa
    • stanowiska kierownicze i menadżerskie
    • firmy i korporacje międzynarodowe

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE

    Komentarze (0)