DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Studia na kierunku zarządzanie od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród przyszłych studentów. Jest to niewątpliwie niezwykle przyszłościowy kierunek, który pozwala zdobyć stabilny i ciekawy zawód. W czasach wzmożonego rozwoju gospodarki i powstawania nowych przedsiębiorstw nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów, którzy zajmowaliby się prowadzeniem biznesu i zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Jako odpowiedź na potrzeby, zarówno krajowego, jak i światowego rynku pracy powstały innowacyjne studia w języku angielskim, double degree bachelor in management with KEDGE business school, które zapewniają studentom, zdobycie dyplomów ukończenia dwóch uczelni: polskiej i francuskiej. Jeżeli więc jesteś osobą o dużych zdolnościach językowych i chciałbyś rozpocząć karierę zagraniczną to te studia będą dla Ciebie idealnym wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree bachelor in management with KEDGE business school?
W trakcie studiów, przede wszystkim przyswoisz wiedzę z zakresu szeroko pojętego zarządzania i marketingu. Jako student zagłębisz się w meandry funkcjonowania różnego typu przedsiębiorstw i dowiesz się jak skutecznie i efektywnie nimi kierować. Ponadto, po ukończeniu studiów będziesz doskonale orientował się w specyfice rynków zagranicznych.
W trakcie zajęć skupisz się także na kształtowaniu swoich zdolności marketingowych. Nauczysz się jak wykorzystywać je w działaniach promujących firmy i różnego rodzaju działalności. Co więcej, rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, które są niezbędne do prawidłowego budowania relacji z klientami biznesowymi. Wszystkie zajęcia i warsztaty będą prowadzone przez wybitnych praktyków z obszaru zarządzania, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem.
Podczas studiów będziesz cały czas rozwijał swoje kompetencje językowe i zapoznasz się ze specjalistyczną terminologią branżową. Decydując się na ten kierunek, dwa semestry spędzisz w KEDGE Business School, jednej z najlepszych szkół biznesowych w Europie. Dzięki temu dostaniesz szansę poznawania innych kultur i rozwinięcia swoich kompetencji językowych, które są niezwykle cenne w tym zawodzie.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Jako absolwent kierunku double degree bachelor in management będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu i prowadzenia biznesu. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w sektorach zarządzania zasobami ludzkimi. Umiejętności menadżerskie zapewnią Ci stanowisko w agencjach reklamowych, działach public relations czy biurach marketingowych.
Ponadto, będziesz mógł pracować jako specjalista do spraw współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Doskonała znajomość języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery oraz pracy w zagranicznych korporacjach. Dodatkowo, po ukończeniu studiów licencjackich, będziesz mógł kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia lub podyplomowych.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree bachelor in management, powinieneś zdać maturę z takich przedmiotów, jak: język obcy, matematyka, chemia, WOS, historia, biologia lub geografia. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy semestr nauki na kierunku bachelor in management.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL:

    • wiedza z zakresu zarządzania
    • wiedza z zakresu marketingu
    • znajomość rynków zagranicznych
    • umiejętność budowania relacji z klientem
    • znajomość specjalistycznego języka branżowego
    • umiejętność realizowania strategii marketingowych

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIEERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL:

    • biura marketingowe
    • agencje reklamowe
    • administracja publiczna
    • agencje konsultingowe
    • działy public relations
    • międzynarodowe korporacje

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

    Komentarze (0)