DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

Dodaj do ulubionych

DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Studia na kierunku zarządzanie od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród przyszłych studentów. Jest to niewątpliwie niezwykle przyszłościowy kierunek, który pozwala zdobyć stabilny i ciekawy zawód. W czasach wzmożonego rozwoju gospodarki i powstawania nowych przedsiębiorstw nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów, którzy zajmowaliby się prowadzeniem biznesu i zarządzaniem zasobami ludzkimi.
Jako odpowiedź na potrzeby, zarówno krajowego, jak i światowego rynku pracy powstały innowacyjne studia w języku angielskim, double degree bachelor in management with KEDGE business school, które zapewniają studentom, zdobycie dyplomów ukończenia dwóch uczelni: polskiej i francuskiej. Jeżeli więc jesteś osobą o dużych zdolnościach językowych i chciałbyś rozpocząć karierę zagraniczną to te studia będą dla Ciebie idealnym wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree bachelor in management with KEDGE business school?
W trakcie studiów, przede wszystkim przyswoisz wiedzę z zakresu szeroko pojętego zarządzania i marketingu. Jako student zagłębisz się w meandry funkcjonowania różnego typu przedsiębiorstw i dowiesz się jak skutecznie i efektywnie nimi kierować. Ponadto, po ukończeniu studiów będziesz doskonale orientował się w specyfice rynków zagranicznych.
W trakcie zajęć skupisz się także na kształtowaniu swoich zdolności marketingowych. Nauczysz się jak wykorzystywać je w działaniach promujących firmy i różnego rodzaju działalności. Co więcej, rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne, które są niezbędne do prawidłowego budowania relacji z klientami biznesowymi. Wszystkie zajęcia i warsztaty będą prowadzone przez wybitnych praktyków z obszaru zarządzania, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem.
Podczas studiów będziesz cały czas rozwijał swoje kompetencje językowe i zapoznasz się ze specjalistyczną terminologią branżową. Decydując się na ten kierunek, dwa semestry spędzisz w KEDGE Business School, jednej z najlepszych szkół biznesowych w Europie. Dzięki temu dostaniesz szansę poznawania innych kultur i rozwinięcia swoich kompetencji językowych, które są niezwykle cenne w tym zawodzie.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Jako absolwent kierunku double degree bachelor in management będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu i prowadzenia biznesu. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w sektorach zarządzania zasobami ludzkimi. Umiejętności menadżerskie zapewnią Ci stanowisko w agencjach reklamowych, działach public relations czy biurach marketingowych.
Ponadto, będziesz mógł pracować jako specjalista do spraw współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Doskonała znajomość języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery oraz pracy w zagranicznych korporacjach. Dodatkowo, po ukończeniu studiów licencjackich, będziesz mógł kontynuować naukę na studiach drugiego stopnia lub podyplomowych.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree bachelor in management, powinieneś zdać maturę z takich przedmiotów, jak: język obcy, matematyka, chemia, WOS, historia, biologia lub geografia. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy semestr nauki na kierunku bachelor in management.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku double degree bachelor in management with kedge business school

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL:

   • wiedza z zakresu zarządzania
   • wiedza z zakresu marketingu
   • znajomość rynków zagranicznych
   • umiejętność budowania relacji z klientem
   • znajomość specjalistycznego języka branżowego
   • umiejętność realizowania strategii marketingowych

   Jak wyglądają studia na kierunku double degree bachelor in management with KEDGE business school?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Kierunek double degree bachelor in management with KEDGE business school jest dostępny tylko w trybie stacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, co będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mogą sobie pozwolić na pełne poświęcenie się nauce i zdobywaniu wykształcenia.

   Tematyka zajęć będzie oscylować głównie wokół zagadnień z zakresu nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku double degree bachelor in management with KEDGE business school będzesz miał okazję zdobyć wszechstronną wiedzę na temat zarządzania, marketingu czy biznesu. Ponadto dowiesz się więcej o makro i mikroekonomii. W planie zajęć znajdzie się wiele interesujących przedmiotów powiązanych z powyższą tematyką, między innymi takich jak:

   • Wprowadzenie do zarządzania międzynarodowego
   • Podstawy przedsiębiorczości
   • Podstawy finansów
   • Statystyka w zarządzaniu

    

   3. Nabywane umiejętności

   Studia na kierunku double degree bachelor in management with KEDGE business school będą miały w dużej mierze charakter praktyczny, dzięki czemu wykształcisz wiele cennych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Przede wszystkim rozwiniesz swoje kompetencje z obszaru zarządzania i marketingu. Ponadto nauczysz się tworzenia profesjonalnego biznes planu. Studenci zdobędą także zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, które są bardzo ważne w pracy z klientem. Jako że zajęcia będą prowadzane w języku angielskim, to będziesz miał okazję poznać specjalistyczną terminologię branżową, co zwiększy twoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia pierwszego stopnia na kierunku double degree bachelor in management with KEDGE business school będą trwały trzy lata, czyli sześć semestrów. Po tym czasie uzyskasz tytuł licencjata.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIEERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL:

   • biura marketingowe
   • agencje reklamowe
   • administracja publiczna
   • agencje konsultingowe
   • działy public relations
   • międzynarodowe korporacje

   Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE BACHELOR IN MANAGEMENT WITH KEDGE BUSINESS SCHOOL

   Komentarze (0)