DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

Dodaj do ulubionych

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Double degree master in management with ESCP Europe to niezwykle innowacyjne i przyszłościowe studia, które jednocześnie skupiają się na rozwijaniu umiejętności z zakresu zarządzania biznesem oraz umożliwiają ewaluacje zdolności językowych. Ich nowatorski program skierowany jest do wszystkich studentów, którzy chcą rozpocząć karierę poza granicami kraju lub pragną pracować w międzynarodowym środowisku.
 
Absolwenci studiów są przygotowani do podjęcia pracy w całej Europie, a najlepsi ze studentów na drugim roku mogą kontynuować naukę na Uniwersytecie w Paryżu i zdobyć dyplomy ukończenia dwóch uczelni. Jeżeli więc jesteś osobą ambitną o dużych aspiracjach zawodowych oraz zdolnościach językowych to studia na kierunku double degree master in managemement with ESCP Europe, będą dla ciebie idealnym wyborem.
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in management with ESCP Europe?
 
W trakcie studiów, przede wszystkim zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach. Jako student będziesz uczestniczył w zajęciach z zarządzania międzykulturowego, które jest niezwykle istotne w dobie globalizacji i rozwoju gospodarczego.
 
Wszystkie wykłady i zajęcia będą prowadzone przez wybitnych naukowców i praktyków sektora biznesowego, którzy chętnie podzielą się z tobą swoim wieloletnim i cennym doświadczeniem. Program studiów zakłada kształcenie zdolności praktycznych. Dlatego też w trakcie kursu, wszyscy studenci muszą odbyć czterdziestotygodniowe praktyki, które można zrealizować w wybranym przez siebie kraju. Dzięki temu dostaniesz szansę rozwijania swoich umiejętności językowych i poznania nowych kultur.
 
Najlepsi studenci będą mieli możliwość wyjazdu na studia do Paryża, gdzie będą kontynuować naukę. Ponadto, przez cały czas będziesz kształcił się w zakresie języka angielskiego oraz poznasz specjalistyczną terminologię branżową.
 
Jaka praca po studiach?
 
Jako absolwent kierunku double degree master in management with ESCP Europe będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu instytucjach i firmach, zatrudniających specjalistów w tej dziedzinie. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w korporacjach w działach marketingu i reklamy.
 
Co więcej, będziesz mógł pracować w firmach konsultingowych, zajmujących się doradztwem w zakresie rozwoju i strategii przedsiębiorstw. Doskonała znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie zdobyte podczas zagranicznych praktyk, otworzą Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Równie ciekawą opcją jest założenie i prowadzenie własnego biznesu. Co więcej, po ukończenia studiów drugiego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich lub podyplomowych.
 

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree master in management with ESCP Europe musisz przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy rok nauki na kierunku Master in management.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i forma studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku double degree master in management with escp europe

   Forma studiów
   Poziom studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE:

   • znajomość metod zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
   • znajomość zasad zarządzania międzykulturowego
   • zarządzanie strategiami biznesowymi
   • specjalistyczny język angielski
   • umiejętność komunikacji z klientami
   • umiejętność prowadzenia negocjacji

   Jak wyglądają studia na kierunku double degree master in management with ESCP Europe

    

   1. Typ i tryb studiów

   Kierunek double degree master in management with ESCP Europe jest dostępny tylko w trybie stacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, co będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mogą sobie pozwolić na pełne poświęcenie się nauce i zdobywaniu wykształcenia.

   Osoby, które aplikują na powyższe studia zdobędą wszechstronne wykształcenie z zakresu nauk o zarządzaniu oraz marketingu.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku double degree master in management with ESCP Europe będziesz miał okazję uczęszczać na wiele interesujących zajęć i wykładów akademickich o tematyce związanej z zarządzaniem i marketingiem. Oto wybrane z nich:

   • Cyfrowa transformacja w biznesie i społeczeństwie
   • Współczesne koncepcje zarządzania
   • Finansowanie wzrostu firmy i ocena projektów inwestycyjnych

    

   3. Nabywane umiejętności

   Studia na kierunku double degree master in management with ESCP Europe będą miały wymiar praktyczny, dzięki czemu zdobędziesz wiele cennych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jako student będziesz zobowiązany do odbycia wielotygodniowych praktyk, które będziesz mógł zrealizować w dowolnym kraju na całym świecie. Ponadto zdobędziesz kompetencje z obszaru zarządzania, marketingu czy ekonomii. Jako że zajęcia będą prowadzane w języku angielskim, to będziesz miał okazję poznać specjalistyczną terminologię branżową, co zwiększy twoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia drugiego stopnia na kierunku double degree master in management with ESCP Europe będą trwały dwa lata, czyli cztery semestry. Po tym czasie zdobędziesz tytuł magistra, który otworzy przed tobą wiele zawodowych drzwi.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE:

   • firmy międzynarodowe
   • własna działalność biznesowa
   • biura marketingowe
   • agencje reklamowe
   • działy public relations
   • administracja publiczna
   • specjalista do spraw rynków zagranicznych

   Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

   Komentarze (0)