DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Double degree master in management with ESCP Europe to niezwykle innowacyjne i przyszłościowe studia, które jednocześnie skupiają się na rozwijaniu umiejętności z zakresu zarządzania biznesem oraz umożliwiają ewaluacje zdolności językowych. Ich nowatorski program skierowany jest do wszystkich studentów, którzy chcą rozpocząć karierę poza granicami kraju lub pragną pracować w międzynarodowym środowisku.
 
Absolwenci studiów są przygotowani do podjęcia pracy w całej Europie, a najlepsi ze studentów na drugim roku mogą kontynuować naukę na Uniwersytecie w Paryżu i zdobyć dyplomy ukończenia dwóch uczelni. Jeżeli więc jesteś osobą ambitną o dużych aspiracjach zawodowych oraz zdolnościach językowych to studia na kierunku double degree master in managemement with ESCP Europe, będą dla ciebie idealnym wyborem.
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in management with ESCP Europe?
 
W trakcie studiów, przede wszystkim zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach. Jako student będziesz uczestniczył w zajęciach z zarządzania międzykulturowego, które jest niezwykle istotne w dobie globalizacji i rozwoju gospodarczego.
 
Wszystkie wykłady i zajęcia będą prowadzone przez wybitnych naukowców i praktyków sektora biznesowego, którzy chętnie podzielą się z tobą swoim wieloletnim i cennym doświadczeniem. Program studiów zakłada kształcenie zdolności praktycznych. Dlatego też w trakcie kursu, wszyscy studenci muszą odbyć czterdziestotygodniowe praktyki, które można zrealizować w wybranym przez siebie kraju. Dzięki temu dostaniesz szansę rozwijania swoich umiejętności językowych i poznania nowych kultur.
 
Najlepsi studenci będą mieli możliwość wyjazdu na studia do Paryża, gdzie będą kontynuować naukę. Ponadto, przez cały czas będziesz kształcił się w zakresie języka angielskiego oraz poznasz specjalistyczną terminologię branżową.
 
Jaka praca po studiach?
 
Jako absolwent kierunku double degree master in management with ESCP Europe będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwach. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu instytucjach i firmach, zatrudniających specjalistów w tej dziedzinie. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w korporacjach w działach marketingu i reklamy.
 
Co więcej, będziesz mógł pracować w firmach konsultingowych, zajmujących się doradztwem w zakresie rozwoju i strategii przedsiębiorstw. Doskonała znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie zdobyte podczas zagranicznych praktyk, otworzą Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Równie ciekawą opcją jest założenie i prowadzenie własnego biznesu. Co więcej, po ukończenia studiów drugiego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich lub podyplomowych.
 

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree master in management with ESCP Europe musisz przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy rok nauki na kierunku Master in management.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE:

    • znajomość metod zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
    • znajomość zasad zarządzania międzykulturowego
    • zarządzanie strategiami biznesowymi
    • specjalistyczny język angielski
    • umiejętność komunikacji z klientami
    • umiejętność prowadzenia negocjacji

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE:

    • firmy międzynarodowe
    • własna działalność biznesowa
    • biura marketingowe
    • agencje reklamowe
    • działy public relations
    • administracja publiczna
    • specjalista do spraw rynków zagranicznych

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH ESCP EUROPE

    Komentarze (0)