DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dzisiejszych, niezwykle dynamicznych czasach powstaje wiele nowych przedsiębiorstw, w których chętnie zatrudniani są specjaliści do spraw zarządzania biznesem. W związku z tego typu potrzebami, stawianymi przez współczesny rynek pracy, studia związane z zarządzaniem i marketingiem od lat są chętnie wybierane przez studentów. Jednak z uwagi na proces globalizacji, zachodzący w naszym społeczeństwie oraz otwieranie się przedsiębiorców na zagranicznych kontrahentów, równie ważne stało się doskonalenie umiejętności językowych.
Uczelnie coraz częściej decydują się na włączenie do swojej oferty kierunków, na których zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim. Studia double degree master in management with Lancaster University Management School spełniają te warunki, a dodatkowo umożliwiają swoim studentom zdobycie dyplomów dwóch uczelni: polskiej i zagranicznej. Jeżeli więc jesteś osobą ambitną, która marzy o pracy w środowisku międzynarodowym to te studia są właśnie dla Ciebie!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in management with Lancaster University Management School?
 
W trakcie studiów skupisz się przyswajaniu wiedzy z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi. Jako student będziesz uczestniczył w licznych zajęciach, oscylujących wokół technik prowadzenia przedsiębiorstwa, ekonomii oraz marketingu.
Ponadto rozwiniesz swoje zdolności interpersonalne i dowiesz się, w jaki sposób skutecznie prowadzić negocjacje z klientami. Podczas kursu będziesz musiał dokonać wyboru zakresu, w którego kierunku chcesz się dalej kształcić. Zadecydujesz pomiędzy logistyką i zarządzaniem łańcuchem dostaw a zarządzaniem technologią informacyjną i zmianą organizacyjną. Jako student będziesz uczestniczył w zajęciach związanych z zarządzaniem biznesem.
Dowiesz się jak zarządzać projektami biznesowymi oraz w jaki sposób dokonywać analiz strategii biznesowych i organizacji. Co więcej, dostaniesz możliwość wyjazdu na jeden semestr do uczelni partnerskiej Lancaster University Management School, gdzie zdobędziesz nowe doświadczenia i rozwiniesz swoje zdolności językowe.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu kierunku double degree master in management with Lancaster University Management School będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu zarządzania i prowadzenia biznesu. Uzyskane umiejętności umożliwią Ci podjęcie pracy we wszystkich przedsiębiorstwach, które zatrudniają specjalistów z tej dziedziny. Twoim dodatkowym atutem będzie perfekcyjna znajomość języka angielskiego, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć karierę w środowisku międzynarodowym, także poza granicami naszego kraju.
Z pewnością znajdziesz zatrudnienie w działach marketingu i reklamy oraz public relations. Zdobyte umiejętności z obszaru zarządzania sprawią, że będziesz idealnym kandydatem do pracy w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi. Równie ciekawą opcją jest związanie swojej przyszłości zawodowej z firmami konsultingowymi, zajmującymi się doradztwem biznesowym lub założenie własnej działalności gospodarczej o podobnym charakterze.
 

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree master in management with Lancaster University Management School musisz przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy rok nauki na kierunku Master in management.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL:

    • wiedza z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
    • zdolności komunikacyjne
    • umiejętność zarządzania projektami biznesowymi
    • umiejętność wdrażania strategi firmy
    • znajomość zasad zarządzania międzykulturowego

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL:

    • firmy konsultingowe
    • działy marketingu i public relations
    • administracja publiczna
    • specjalista do spraw rynków zagranicznych
    • firmy międzynarodowe

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH LANCASTER UNIVERSITY MANAGEMENT SCHOOL

    Komentarze (0)