Business education in English

Business education in English

Business education in English studia – kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek

Środowisko biznesowe uchodzi za jedno z bardziej niedostępnych do osiągnięcia. Krążą pogłoski, że aby stać się biznesmenem, niejednokrotnie trzeba podpisać podpisać  pakt z diabłem, oddając mu w zamian własną duszę. Rzecz jasna taki dokument na niewiele by się zdał, a najbardziej zasłużeni ludzie biznesu osiągnęli swój życiowy sukces dzięki ciężkiej pracy i odrobiny predyspozycji, w jakie mieli szczęście być uposażeni. Dla przyszłych studentów aspirujących do stworzenia doskonale prosperującej działalności gospodarczej, którzy nie chcą ograniczać zasięgu swojej działalności i sieci kontaktów wyłącznie do Polski, powstały studia na kierunku business education In English. Te interdyscyplinarne studia w języku angielskim łączą w sobie zagadnienia związane z efektywnym prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz wiedzę z pogranicza ekonomii i administracji. Twoje umiejętności lingwistyczne pozwolą ci na zrozumienie wykładów po angielsku i będą stanowić dobrą bazę pod naukę przydatnych w biznesie zwrotów? Od zawsze marzyłeś o własnej działalności gospodarczej, która pozwoliłaby ci uniknąć roli mało znaczącego elementu czyjejś układanki?  Posiadana przez ciebie charyzma i pewność siebie pociągają za tobą tłumy? Jeśli tak, to studia na kierunku business education In English są bez wątpienia stworzone dla ciebie!

 

Program studiów i przedmioty

Jaką wiedzą i umiejętnościami będziesz mógł się pochwalić po ukończeniu studiów na kierunku business education In English? Takimi, które dadzą ci solidne podstawy do efektywnego pięcia się po drabinie społecznego prestiżu i majętności. Dowiesz się od praktyków biznesu, którzy sami osiągnęli swój sukces, w jaki sposób funkcjonuje współczesna światowa gospodarka i jakie potencjalne zagrożenia mogą czyhać na niedoświadczonych właścicieli nowych firm. Znacznie poszerzysz swoje kompetencje komunikacyjne i interpersonalne o tajniki prowadzenia skutecznych negocjacji przy zachowaniu obustronnego szacunku, efektywnej pracy w grupie szczególnie na pozycji lidera oraz językoznawstwa w obszarze mowy Szekspira.

 

Praca po studiach

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent studiów na kierunku business education In English? Staniesz przed dosyć trudnym wyborem wynikającym z ogromu możliwości zawodowych zapewnianych przez kompetencje wyniesione ze studiów. Przede wszystkim będziesz w stanie postawić na życiową niezależność podejmując się procesu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej z wybranej przez ciebie dziedziny. Ponadto znajdziesz swoje miejsce w organizacjach i instytucjach międzynarodowych, instytucjach administracji państwowej, a nawet przedsiębiorstwach współpracujących z branżami zagranicznymi. Będziesz mógł również znaleźć zatrudnienie w szeroko pojętej branży handlowej, w której każdy pracodawca będzie cię cenił za umiejętność prowadzenia negocjacji przyczyniających się do znacznych zysków firmy.

WAŻNE TEMATY

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia kierunku business education in English, w procesie rekrutacji na większości uczelni brane są pod uwagę oceny z następujących przedmiotów maturalnych: język obcy nowożytny, matematyka.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
  Województwo
  SORTOWANIE:

  Nic nie znaleziono

  Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

  Typ studiów
  Województwo
  SORTOWANIE:

  Wiedza, którą zdobędziesz, studiując na kierunku business education in English

  Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • motywowania pracowników
  • cyklu życia produktu
  • rozwoju firmy
  • nowych trendów w zarządzaniu
  • analizy portfela produktów
  • tworzenia marki
  • fachowej terminologii biznesowej w języku angielskim

  Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku business education in English

  Absolwent kierunku business education in English znajdzie zatrudnienie w/jako:

  • przedsiębiorstwach współpracujących z zagranicą
  • izbach handlowych i gospodarczych
  • organizacjach i instytucjach międzynarodowych
  • właściciel działalności gospodarczej
  • instytucjach administracji światowej

  W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

  MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

  Komentarze (0)