Business education in English

Business education in English

Business education in English studia – kierunek studiów

Środowisko biznesowe uchodzi za jedno z bardziej niedostępnych do osiągnięcia. Krążą pogłoski, że aby stać się biznesmenem, niejednokrotnie trzeba podpisać podpisać  pakt z diabłem, oddając mu w zamian własną duszę. Rzecz jasna taki dokument na niewiele by się zdał, a najbardziej zasłużeni ludzie biznesu osiągnęli swój życiowy sukces dzięki ciężkiej pracy i odrobiny predyspozycji, w jakie mieli szczęście być uposażeni. Dla przyszłych studentów aspirujących do stworzenia doskonale prosperującej działalności gospodarczej, którzy nie chcą ograniczać zasięgu swojej działalności i sieci kontaktów wyłącznie do Polski, powstały studia na kierunku business education In English. Te interdyscyplinarne studia w języku angielskim łączą w sobie zagadnienia związane z efektywnym prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz wiedzę z pogranicza ekonomii i administracji. Twoje umiejętności lingwistyczne pozwolą ci na zrozumienie wykładów po angielsku i będą stanowić dobrą bazę pod naukę przydatnych w biznesie zwrotów? Od zawsze marzyłeś o własnej działalności gospodarczej, która pozwoliłaby ci uniknąć roli mało znaczącego elementu czyjejś układanki?  Posiadana przez ciebie charyzma i pewność siebie pociągają za tobą tłumy? Jeśli tak, to studia na kierunku business education In English są bez wątpienia stworzone dla ciebie!

Jaką wiedzą i umiejętnościami będziesz mógł się pochwalić po ukończeniu studiów na kierunku business education In English? Takimi, które dadzą ci solidne podstawy do efektywnego pięcia się po drabinie społecznego prestiżu i majętności. Dowiesz się od praktyków biznesu, którzy sami osiągnęli swój sukces, w jaki sposób funkcjonuje współczesna światowa gospodarka i jakie potencjalne zagrożenia mogą czyhać na niedoświadczonych właścicieli nowych firm. Znacznie poszerzysz swoje kompetencje komunikacyjne i interpersonalne o tajniki prowadzenia skutecznych negocjacji przy zachowaniu obustronnego szacunku, efektywnej pracy w grupie szczególnie na pozycji lidera oraz językoznawstwa w obszarze mowy Szekspira.

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent studiów na kierunku business education In English? Staniesz przed dosyć trudnym wyborem wynikającym z ogromu możliwości zawodowych zapewnianych przez kompetencje wyniesione ze studiów. Przede wszystkim będziesz w stanie postawić na życiową niezależność podejmując się procesu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej z wybranej przez ciebie dziedziny. Ponadto znajdziesz swoje miejsce w organizacjach i instytucjach międzynarodowych, instytucjach administracji państwowej, a nawet przedsiębiorstwach współpracujących z branżami zagranicznymi. Będziesz mógł również znaleźć zatrudnienie w szeroko pojętej branży handlowej, w której każdy pracodawca będzie cię cenił za umiejętność prowadzenia negocjacji przyczyniających się do znacznych zysków firmy.

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując na kierunku business education in English

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • motywowania pracowników
 • cyklu życia produktu
 • rozwoju firmy
 • nowych trendów w zarządzaniu
 • analizy portfela produktów
 • tworzenia marki
 • fachowej terminologii biznesowej w języku angielskim

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku business education in English

Absolwent kierunku business education in English znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • przedsiębiorstwach współpracujących z zagranicą
 • izbach handlowych i gospodarczych
 • organizacjach i instytucjach międzynarodowych
 • właściciel działalności gospodarczej
 • instytucjach administracji światowej

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia kierunku business education in English, w procesie rekrutacji na większości uczelni brane są pod uwagę oceny z następujących przedmiotów maturalnych: język obcy nowożytny, matematyka.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

Komentarze (0)