Business education in English

Business education in English

Dodaj do ulubionych

Business education in English studia – kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek

Środowisko biznesowe uchodzi za jedno z bardziej niedostępnych do osiągnięcia. Krążą pogłoski, że aby stać się biznesmenem, niejednokrotnie trzeba podpisać podpisać  pakt z diabłem, oddając mu w zamian własną duszę. Rzecz jasna taki dokument na niewiele by się zdał, a najbardziej zasłużeni ludzie biznesu osiągnęli swój życiowy sukces dzięki ciężkiej pracy i odrobiny predyspozycji, w jakie mieli szczęście być uposażeni. Dla przyszłych studentów aspirujących do stworzenia doskonale prosperującej działalności gospodarczej, którzy nie chcą ograniczać zasięgu swojej działalności i sieci kontaktów wyłącznie do Polski, powstały studia na kierunku business education In English. Te interdyscyplinarne studia w języku angielskim łączą w sobie zagadnienia związane z efektywnym prowadzeniem własnej działalności gospodarczej oraz wiedzę z pogranicza ekonomii i administracji. Twoje umiejętności lingwistyczne pozwolą ci na zrozumienie wykładów po angielsku i będą stanowić dobrą bazę pod naukę przydatnych w biznesie zwrotów? Od zawsze marzyłeś o własnej działalności gospodarczej, która pozwoliłaby ci uniknąć roli mało znaczącego elementu czyjejś układanki?  Posiadana przez ciebie charyzma i pewność siebie pociągają za tobą tłumy? Jeśli tak, to studia na kierunku business education In English są bez wątpienia stworzone dla ciebie!

 

Program studiów i przedmioty

Jaką wiedzą i umiejętnościami będziesz mógł się pochwalić po ukończeniu studiów na kierunku business education In English? Takimi, które dadzą ci solidne podstawy do efektywnego pięcia się po drabinie społecznego prestiżu i majętności. Dowiesz się od praktyków biznesu, którzy sami osiągnęli swój sukces, w jaki sposób funkcjonuje współczesna światowa gospodarka i jakie potencjalne zagrożenia mogą czyhać na niedoświadczonych właścicieli nowych firm. Znacznie poszerzysz swoje kompetencje komunikacyjne i interpersonalne o tajniki prowadzenia skutecznych negocjacji przy zachowaniu obustronnego szacunku, efektywnej pracy w grupie szczególnie na pozycji lidera oraz językoznawstwa w obszarze mowy Szekspira.

 

Praca po studiach

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent studiów na kierunku business education In English? Staniesz przed dosyć trudnym wyborem wynikającym z ogromu możliwości zawodowych zapewnianych przez kompetencje wyniesione ze studiów. Przede wszystkim będziesz w stanie postawić na życiową niezależność podejmując się procesu zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej z wybranej przez ciebie dziedziny. Ponadto znajdziesz swoje miejsce w organizacjach i instytucjach międzynarodowych, instytucjach administracji państwowej, a nawet przedsiębiorstwach współpracujących z branżami zagranicznymi. Będziesz mógł również znaleźć zatrudnienie w szeroko pojętej branży handlowej, w której każdy pracodawca będzie cię cenił za umiejętność prowadzenia negocjacji przyczyniających się do znacznych zysków firmy.

Co zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia kierunku business education in English, w procesie rekrutacji na większości uczelni brane są pod uwagę oceny z następujących przedmiotów maturalnych: język obcy nowożytny, matematyka.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku business education in english

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując na kierunku business education in English

   Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

   • motywowania pracowników
   • cyklu życia produktu
   • rozwoju firmy
   • nowych trendów w zarządzaniu
   • analizy portfela produktów
   • tworzenia marki
   • fachowej terminologii biznesowej w języku angielskim

   Czas trwania studiów na kierunku business education in english na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku business education in English

   Absolwent kierunku business education in English znajdzie zatrudnienie w/jako:

   • przedsiębiorstwach współpracujących z zagranicą
   • izbach handlowych i gospodarczych
   • organizacjach i instytucjach międzynarodowych
   • właściciel działalności gospodarczej
   • instytucjach administracji światowej

   W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU BUSINESS EDUCATION IN ENGLISH

   Komentarze (0)