DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA -LISBON studia-kierunek studiów

W dobie rozwoju gospodarczego i powstawania wielu nowych przedsiębiorstw wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi. Nic więc dziwnego, że studia oscylujące wokół tych tematów od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród studentów. Jednak młodzi ludzie coraz częściej mają wyższe aspiracje, chcąc rozpocząć międzynarodową karierę. Aby spełnić podobne oczekiwania, powstaje wiele anglojęzycznych kierunków studiów, które oprócz wykształcenia kierunkowego umożliwiają także rozwinięcie umiejętności językowych.
Jednak kierunek double degree master in management with Catolica-Lisbon idzie o krok dalej, zapewniając swoim studentom dyplomy ukończenia dwóch uczelni- polskiej i zagranicznej, których zdobycie niewątpliwie wpływa na zwiększenie perspektyw zawodowych. Jeżeli więc zawsze marzyłeś o pracy w międzynarodowym środowisku, a dodatkowo masz duże zdolności językowe to studia na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon będą da Ciebie idealnym wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon?
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu różnych typów zarządzania oraz zapoznasz się z tajnikami funkcjonowania przedsiębiorstw. Ponadto, zagłębisz się w meandry marketingu międzynarodowego oraz prawa gospodarczego. Jako student zaznajomisz się także z zasadami makroekonomii i mikroekonomii, a także poznasz strategie przedsiębiorstw.
Wszystkie zajęcia i wykłady będą prowadzone przez wybitnych praktyków biznesu, którzy podzielą się z tobą swoim długoletnim i cennym doświadczeniem. W trakcie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, w której kierunku chcesz się dalej kształcić. Jeżeli zdecydujesz się na zakres zarządzania innowacjami, będziesz uczestniczył w zajęciach oscylujących wokół zasad tworzenia innowacyjnych organizacji oraz poznasz innowacyjne techniki badawcze i dowiesz się, w jaki sposób zarządzać wiedzą. Natomiast, jeśli twoim wyborem będzie ścieżka naukowa z zarządzania strategicznego, skupisz się na poznawaniu technik negocjacji strategicznych oraz zapoznasz się z technikami dokonywania fuzji i przejęcia.
Tak szeroka oferta edukacyjna umożliwi Ci wybór optymalnej i dostosowanej do Twoich potrzeb specjalizacji. Program kursu zakłada także ukończenie drugiego roku studiów na Uniwersytecie w Lizbonie, dzięki czemu będziesz miał możliwość zdobycia nowych doświadczeń i nieustannego rozwijania swoich umiejętności językowych.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Po ukończeniu studiów na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi oraz wielu nauk pomocniczych, które bezpośrednio wiążą się z tym tematem. Tak szerokie kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach, zatrudniających specjalistów z tej dziedziny.
Jako absolwent, znajdziesz zatrudnienie w biurach marketingowych, reklamowych i public relations. Ponadto, będziesz miał wszelkie umiejętności do zarządzania zasobami ludzkimi, także w światowych przedsiębiorstwach. Uzyskanie dyplomów dwóch uczelni, polskiej i zagranicznej, otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery oraz pracy w polskich oddziałach firm zagranicznych. Co więcej, po ukończenia studiów drugiego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem double degree master in management with Catolica-Lisbon musisz przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy rok nauki na kierunku Master in management.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON:

 • zarządzanie biznesem
 • zarządzanie zasobami ludzkimi
 • zarządzanie strategiami biznesowymi
 • specjalistyczny język angielski
 • umiejętność komunikacji z klientami
 • umiejętność prowadzenia negocjacji

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON:

 • biura marketingowe
 • agencje reklamowe
 • działy public relations
 • administracja publiczna
 • specjalista do spraw rynków zagranicznych
 • własna działalność gospodarcza
 • firmy międzynarodowe

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

Komentarze (0)