DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

Dodaj do ulubionych

DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA -LISBON studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dobie rozwoju gospodarczego i powstawania wielu nowych przedsiębiorstw wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi. Nic więc dziwnego, że studia oscylujące wokół tych tematów od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród studentów. Jednak młodzi ludzie coraz częściej mają wyższe aspiracje, chcąc rozpocząć międzynarodową karierę. Aby spełnić podobne oczekiwania, powstaje wiele anglojęzycznych kierunków studiów, które oprócz wykształcenia kierunkowego umożliwiają także rozwinięcie umiejętności językowych.
Jednak kierunek double degree master in management with Catolica-Lisbon idzie o krok dalej, zapewniając swoim studentom dyplomy ukończenia dwóch uczelni- polskiej i zagranicznej, których zdobycie niewątpliwie wpływa na zwiększenie perspektyw zawodowych. Jeżeli więc zawsze marzyłeś o pracy w międzynarodowym środowisku, a dodatkowo masz duże zdolności językowe to studia na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon będą da Ciebie idealnym wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon?
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu różnych typów zarządzania oraz zapoznasz się z tajnikami funkcjonowania przedsiębiorstw. Ponadto, zagłębisz się w meandry marketingu międzynarodowego oraz prawa gospodarczego. Jako student zaznajomisz się także z zasadami makroekonomii i mikroekonomii, a także poznasz strategie przedsiębiorstw.
Wszystkie zajęcia i wykłady będą prowadzone przez wybitnych praktyków biznesu, którzy podzielą się z tobą swoim długoletnim i cennym doświadczeniem. W trakcie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, w której kierunku chcesz się dalej kształcić. Jeżeli zdecydujesz się na zakres zarządzania innowacjami, będziesz uczestniczył w zajęciach oscylujących wokół zasad tworzenia innowacyjnych organizacji oraz poznasz innowacyjne techniki badawcze i dowiesz się, w jaki sposób zarządzać wiedzą. Natomiast, jeśli twoim wyborem będzie ścieżka naukowa z zarządzania strategicznego, skupisz się na poznawaniu technik negocjacji strategicznych oraz zapoznasz się z technikami dokonywania fuzji i przejęcia.
Tak szeroka oferta edukacyjna umożliwi Ci wybór optymalnej i dostosowanej do Twoich potrzeb specjalizacji. Program kursu zakłada także ukończenie drugiego roku studiów na Uniwersytecie w Lizbonie, dzięki czemu będziesz miał możliwość zdobycia nowych doświadczeń i nieustannego rozwijania swoich umiejętności językowych.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Po ukończeniu studiów na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi oraz wielu nauk pomocniczych, które bezpośrednio wiążą się z tym tematem. Tak szerokie kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach i instytucjach, zatrudniających specjalistów z tej dziedziny.
Jako absolwent, znajdziesz zatrudnienie w biurach marketingowych, reklamowych i public relations. Ponadto, będziesz miał wszelkie umiejętności do zarządzania zasobami ludzkimi, także w światowych przedsiębiorstwach. Uzyskanie dyplomów dwóch uczelni, polskiej i zagranicznej, otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery oraz pracy w polskich oddziałach firm zagranicznych. Co więcej, po ukończenia studiów drugiego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem double degree master in management with Catolica-Lisbon musisz przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studencki, którzy ukończyli pierwszy rok nauki na kierunku Master in management.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i forma studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku double degree master in management with catolica-lisbon

   Forma studiów
   Poziom studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON:

   • zarządzanie biznesem
   • zarządzanie zasobami ludzkimi
   • zarządzanie strategiami biznesowymi
   • specjalistyczny język angielski
   • umiejętność komunikacji z klientami
   • umiejętność prowadzenia negocjacji

   Jak wyglądają studia na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon ?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Kierunek double degree master in management with Catolica-Lisbon jest dostępny tylko w trybie stacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, co będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mogą sobie pozwolić na pełne poświęcenie się nauce i zdobywaniu wykształcenia.

   Osoby, które aplikują na powyższe studia zdobędą wszechstronne wykształcenie z zakresu nauk o zarządzaniu oraz marketingu.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon będziesz miał okazję ugruntować i rozwinąć swoją dotychczasową wiedzę z obszaru marketingu i zarządzania, którą z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Ponadto dowiesz się więcej na temat specyfiki prowadzenia biznesu. W planie zajęć znajdzie się wiele ciekawych przedmiotów powiązanych z powyższą tematyką, między innymi takich jak:

   • Współczesne koncepcje zarządzania
   • Makroekonomia i ekonomika przedsiębiorstwa
   • Cyfrowa transformacja w biznesie i społeczeństwie
   • Zrównoważony biznes

    

   3. Nabywane umiejętności

   W czasie studiów na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon wykształcisz szereg umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Przede wszystkim nauczysz się podstaw zarządzania finansami oraz technik marketingowych. Studenci zdobędą także kompetencje z zakresu prawa finansowego i gospodarczego oraz nauczą się zastosowania regulacji prawnych w praktyce. Jako że zajęcia będą prowadzane w języku angielskim, to będziesz miał okazję poznać specjalistyczną terminologię branżową, co zwiększy twoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia drugiego stopnia na kierunku double degree master in management with Catolica-Lisbon będą trwały dwa lata, czyli cztery semestry. Po tym czasie zdobędziesz tytuł magistra, który otworzy przed tobą wiele zawodowych drzwi.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON:

   • biura marketingowe
   • agencje reklamowe
   • działy public relations
   • administracja publiczna
   • specjalista do spraw rynków zagranicznych
   • własna działalność gospodarcza
   • firmy międzynarodowe

   Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN MANAGEMENT WITH CATOLICA-LISBON

   Komentarze (0)