EUROMBA DISTANCE LEARNING studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Euromba distance learning to studia o niezwykle unikatowym i nowoczesnym programie nauczania, który polega na umożliwieniu studentom zdobywania wykształcenia z sześciu europejskich uniwersytetów, na odległość. Ta niezwykle nowatorska i pomysłowa forma oraz skupieniu wszystkich treści na specjalistycznej platformie internetowej, wpływa na dużą elastyczność i swobodę w przyswajaniu treści naukowych.
Oferta kształcenia na tym innowacyjnym kierunku, przede wszystkim skierowana jest do wszystkich osób na co dzień zajmujących się kwestiami biznesowymi, które chciałyby wzbogacić swoją wiedzę o dodatkowe elementy oraz zdolności menadżerskie. Jeżeli więc zależy Ci na nieustannym rozwoju i doskonaleniu swoich kompetencji zawodowych, a dodatkowo marzysz o zdobyciu pracy na rynku międzynarodowym, to powinieneś wziąć udział w rekrutacji na ten kierunek.
 
Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku euromba distance learning?
 
Jako student tego niezwykle nowoczesnego i prestiżowego kierunku będziesz miał szansę ugruntować swoją dotychczasową wiedzę zdobytą podczas poprzednich etapów nauczania i pracy zawodowej oraz wzbogacić ją o zupełnie nowe, istotne w branży biznesowej, elementy.
Jako że specjalistyczna platforma internetowa umożliwia wszystkim studentom uczestnictwo w zajęciach i warsztatach na sześciu wybitnych uniwersytetach europejskich, zyskasz cenne kompetencje i będziesz miał kontakt z najlepszym naukowcami i specjalistami w swojej dziedzinie. W trakcie kursu dowiesz się więcej na temat marketingu międzynarodowego, finansów czy zarządzania biznesem i potencjałem pracowniczym. Ponadto, nauczysz się zasad tworzenia poprawnego biznesplanu i zarządzania rynkami wschodzącymi.
Oprócz dostępu do licznych wykładów i zajęć, oferta kształcenia przewiduje możliwość korzystania z forów zrzeszających wszystkich studentów czy z różnego rodzaju multimediów i materiałów naukowych. Jako że euromba distance learning to studia anglojęzyczne będziesz miał szansę rozwinąć swoje zdolności językowe i komunikacyjne, co niewątpliwie zwiększy twoje szanse na międzynarodową karierę.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Jako absolwent tego niezwykle innowacyjnego i prestiżowego kierunku będziesz miał wszechstronne wykształcenie i wielopłaszczyznową wiedzą z zakresu kilku, istotnych dyscyplin naukowych. Uzyskane kompetencje i kwalifikacje sprawią, że bez problemu znajdziesz zatrudnienie w wielu interesujących i dynamicznych branżach. Przede wszystkim zostaniesz kompleksowo przygotowany do pracy w biznesie, szczególnie na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych.
Umiejętności z obszaru rachunkowości i finansów umożliwią Ci podjęcie zatrudnienia w zawodzie analityka finansowego, księgowego lub audytora. Ponadto, idealnie odnajdziesz się w branży reklamowej, w różnorodnych agencjach reklamowych i marketingowych. Dodatkowo, doskonała znajomość ogólnego i specjalistycznego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w krajowych oddziałach zagranicznych firm i korporacji, jak i poza granicami naszego kraju.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego prestiżowego kierunku będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu pokrewnych nauk. Ponadto, wszyscy kandydaci muszą wykazać się znajomością języka angielskiego.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK EUROMBA DISTANCE LEARNING

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU EUROMBA DISTANCE LEARNING

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU EUROMBA DISTANCE LEARNING:

    • umiejętność zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
    • umiejętność tworzenia biznesplanu
    • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
    • umiejętność zarządzania rynkami wschodzącymi
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość specjalistycznej terminologii biznesowej
    • wiedza z zakresu ekonomii
    • umiejętność praktycznego wykorzystania uzyskanej wiedzy

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU EUROMBA DISTANCE LEARNING:

    • stanowiska menadżerskie
    • analityk finansowy
    • audytor
    • księgowy
    • analityk biznesowy
    • doradca biznesowy
    • firmy i korporacje międzynarodowe
    • agencje marketingowe
    • działy HR

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU EUROMBA DISTANCE LEARNING

    Komentarze (0)