DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO

DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO

DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO studia-kierunek studiów

 
Studia na kierunkach związanych z finansami od wielu lat cieszą się popularnością wśród przyszłych studentów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ich ukończenie daje gwarancje stabilnego zawodu i uzyskanie przyszłościowej pracy. Umiejętności z tego zakresu są także cenione na zagranicznych rynkach pracy. Dlatego też, ludzie coraz częściej decydują się na podjęcie studiów prowadzonych w języku obcym, aby rozwinąć swoje kompetencje językowe i zwiększyć swoje szanse na międzynarodową karierę.
 
Jako odpowiedź na tego typu potrzeby, powstał nowoczesny i innowacyjny kierunek double degree master in finance and accounting with univeristy of Porto. Studenci, którzy zdecydują się na wybór tego kierunku, po jego ukończeniu uzyskają dyplomy dwóch uczelni: polskiej i zagranicznej, rozwiną swoje umiejętności językowe oraz zdobędą wiedzę kierunkową z obszaru finansów światowych. Jeżeli więc jesteś osobą ambitną i marzysz o pracy w międzynarodowych zespołach, to te studia będą dla Ciebie idealne!
 
Czego nauczysz się na kierunku double degree master in finance and accounting with univeristy of Porto?
 
W trakcie studiów, przede wszystkim zdobędziesz wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów i rachunkowości. Ponadto, będziesz uczestniczył w zajęciach z ekonomii, której poznanie jest niezbędne do kontynuowania dalszej nauki. Jako student, dowiesz się, w jaki sposób zarządzać finansami przedsiębiorstw oraz ryzykiem finansowym.
 
Co więcej, zagłębisz się w meandry analizy dużych danych oraz nowoczesnych systemów bankowych. Ponadto, rozwiniesz swoje umiejętności interpersonalne i poznasz tajniki negocjacyjne, które z pewnością wykorzystasz w swojej pracy zawodowej. W trakcie kursu będziesz musiał dokonać wyboru jednego spośród trzech zakresów, w którym chcesz się dalej kształcić. W ofercie dostępne są specjalizacje z finansów przedsiębiorstw, rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz z bankowości międzynarodowej.
 
Program studiów zakłada spędzenie drugiego roku na uczelni partnerskiej w Porto i uzyskanie dyplomów dwóch uczelni. W trakcie wyjazdu będziesz miał szansę rozwinąć swoje umiejętności językowe i poznać inne kultury, co niewątpliwie zwiększy twoje szanse na międzynarodową karierę.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu studiów będziesz miał umiejętności z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw, także zagranicznych. Ponadto, rozwiniesz swoje umiejętności językowe i nauczysz się branżowego języka angielskiego. Zdobyte kwalifikacje umożliwią Ci podjęcie pracy we wszystkich przedsiębiorstwach i instytucjach, zatrudniających specjalistów od spraw finansowych. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w wielu instytucjach finansowych, takich jak banki, firmy ubezpieczeniowe i brokerskie.
 
Co więcej będziesz mógł pracować na stanowisku audytora, księgowego lub kontrolera. Ponadto, znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, otworzy Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Po ukończenia studiów drugiego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich.
 

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku double degree master in finance and accounting with univeristy of Porto musisz legitymować się dyplomem ukończenia studiów licencjackich. Dodatkowo, kandydaci są zobowiązani do przedstawienia certyfikatu znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Na studia mogą aplikować studenci, którzy ukończyli pierwszy semestr nauki na kierunku master in finance and accounting.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ NA STUDIACH DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO:

 • umiejętność zarządzania finansami przedsiębiorstw
 • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
 • znajomość międzynarodowych rynków finansowych
 • znajomość specjalistycznej terminologii
 • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
 

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO:

 • instytucje finansowe
 • banki
 • firmy brokerskie i ubezpieczeniowe
 • audytor
 • księgowy
 • kontroler finansowy
 • firmy konsultingowe
 • firmy międzynarodowe

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DOUBLE DEGREE MASTER IN FINANCE AND ACCOUNTING WITH UNIVERISTY OF PORTO

Komentarze (0)