GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE

GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE

GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE studia – kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Studia związane z zarządzaniem nieprzerwanie od wielu lat, cieszą się dużą popularnością wśród studentów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ specjaliści z tego obszaru znajdą zatrudnienia niemal w każdym przedsiębiorstwie i instytucji, które chcą utrzymać wysokie standardy. Uczelnie w całej Polsce mają w swojej ofercie studia o podobnym profilu, na które nie brakuje chętnych.

Jedną z ciekawszych i bardziej innowacyjnych od innych opcji są studia grupa kierunków zarządzanie, na których student w ciągu pierwszego roku, sam wybiera typ kierunku, na którym chce kontynuować naukę. Dzięki temu będziesz mógł podjąć optymalną decyzję, w pełni dopasowaną do twoich potrzeb. Jeżeli więc jesteś osobą kreatywną, z głową pełną pomysłów, a do tego masz duże zdolności przywódcze to grupa kierunków zarządzanie powinna być twoim wyborem!

Czego nauczysz się na studiach grupa kierunków zarządzanie?

Jeżeli zdecydujesz się studiować na grupie kierunków zarządzanie, przez pierwsze dwa semestry będziesz uczestniczył w zajęciach z zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi, marketingu, analityki biznesu, zarządzaniem miastem oraz danymi w biznesie. Dopiero pod koniec pierwszego roku zadecydujesz, na którym kierunku chcesz kontynuować naukę. Jeżeli twoim wyborem będzie zarządzanie zasobami ludzkimi, nauczysz się zatrudniać nowych pracowników, stwarzać odpowiednie warunki pracy oraz zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Na zajęciach z zarządzania dowiesz się więcej na temat działalności biznesowej oraz poznasz podstawy ekonomi oraz finansów i rachunkowości. Ponadto w programie studiów przewidziano także specjalizacje z zarządzania projektami, która jest skierowana do wszystkich, którzy w przyszłości chcą się zająć się realizacją projektów i projektowaniem działań naprawczych. Na kierunku z obszaru marketingu będziesz realizował zadania związane z marketingiem, reklamą i public relations.

Jako student możesz kontynuować naukę także na studiach zarządzanie miastem, na których zagłębisz się w tematykę finansów publicznych, zarządzania majątkiem publicznym oraz rozwiniesz swoje zdolności językowe na lektoracie z biznesowego języka obcego. Szeroka oferta kształcenia na grupie kierunków zarządzanie sprawi, że będziesz mógł dokonać wyboru ścieżki, która najbardziej Cie interesuje i odpowiada.

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu wybranych studiów z grupy kierunków zarządzanie będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu konkretnej dziedziny. Jako absolwent marketingu znajdziesz pracę w działach marketingu, reklamy oraz public relations. Jeżeli wybierzesz zarządzanie zasobami ludzkimi będziesz kompleksowo przygotowany do podjęcia zatrudnienia w działach HR, Urzędach Pracy, czy firmach szkoleniowych.

Decydując się na kształcenie w obszarze zarządzania, idealnie sprawdzisz się na stanowisku menadżera czy kierownika w dowolnej branży. Ponadto, doskonała znajomość biznesowego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia, możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych i zdobywać dalsze wykształcenie.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku grupa kierunków-zarządzanie, powinieneś zdać maturę z takich przedmiotów jak: język obcy nowożytny, język polski, matematyka, geografia, fizyka, chemia lub WOS

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE:

 • podstawy finansów i rachunkowości
 • podstawy marketingu
 • umiejętność zatrudniania nowych pracowników
 • podstawy ekonomii
 • znajomość prawa pracy
 • umiejętność dokonywania analizy finansowej
 • znajomość biznesowego języka angielskiego
 • znajomość technologi informatycznych

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE STUDIA NIESTACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE STUDIA I STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE:

 • działy marketingu i reklamy
 • działy public relations
 • menadżer
 • działy HR
 • Urząd Pracy
 • firmy szkoleniowe
 • firmy konsultingowe
 • międzynarodowe korporacje

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU GRUPA KIERUNKÓW ZARZĄDZANIE

Komentarze (0)