MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE - STUDIA ONLINE

MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE - STUDIA ONLINE

Dodaj do ulubionych

MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE studia-kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W dobie globalizacji i otwierania się na międzynarodowy rynek nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów orientujących się w sytuacji i polityce międzynarodowej. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej rozpoczynają współpracę z zagranicznymi kontrahentami, co wymaga perfekcyjnej znajomości języka angielskiego oraz kultury i gospodarki danego kraju. Jako odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata powstał niezwykle interesujący i perspektywiczny kierunek master degree in political science.
Studia te umożliwiają rozwój na wielu płaszczyznach przy jednoczesnym rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań. Absolwenci tego przyszłościowego kierunku zostaną kompleksowo przygotowani do pracy w międzynarodowym środowisku. Jeżeli więc jesteś osobą, która lubi stawiać sobie wysokie cele i chciałbyś nauczyć się wielu nowych rzeczy, to studia na kierunku master degree in political science będą dla ciebie idealnym wyborem.
 
Czego nauczysz się na kierunku master degree in political science?
 
W trakcie studiów ugruntujesz swoją wiedzę oraz nauczysz się wielu nowych rzeczy wchodzących w skład wieloaspektowej dyscypliny, jaką są stosunki międzynarodowe. Jako student będziesz uczestniczył w zajęciach oscylujących tematycznie wokół polityki i gospodarki światowej.
Ponadto, zagłębisz się w meandry prawa międzynarodowego i europejskiego, którego poznanie jest niezwykle ważne i niezbędne do rozpoczęcia pracy w tym zawodzie. Co więcej, kadra akademicka przekaże ci wiedzę z zakresu zarządzania oraz nauczy cie różnorodnych technik menadżerskich. Dowiesz się także, w jaki sposób analizować i interpretować zjawiska polityczne, gospodarcze oraz społeczne.
Jako że studia prowadzone są w języku angielskim będziesz miał szansę rozwinięcia swoich zdolności językowych oraz poznasz specjalistyczną terminologie biznesową, co niewątpliwie zwiększy twoje perspektywy zawodowe. Uzyskaną wiedzę teoretyczną będziesz mógł wykorzystać podczas obowiązkowych praktyk studenckich, które zrealizujesz w wybranym przez siebie przedsiębiorstwie lub instytucji.
 
Jaka praca po tym kierunku?
 
Po ukończeniu studiów na kierunku master degree in political science będziesz miał kompleksową wiedzę z zakresu polityki i gospodarki światowej. Ponadto zyskasz zdolności menadżerskie. Zdobyte kompetencje oraz umiejętności praktyczne sprawią, że bez problemu znajdziesz ciekawą i perspektywiczną prace w swoim zawodzie. Jako absolwent będziesz mógł podjąć zatrudnienie w jednostkach administracji państwowej i samorządowej. Ponadto idealnie odnajdziesz się na stanowiskach menadżerskich i kierowniczych.
Równie ciekawą opcją jest związanie swojej przyszłości z dyplomacją. Doskonała znajomość języka obcego oraz specjalistycznej terminologii branżowej otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w światowych firmach i organizacjach, jak i poza granicami naszego kraju.
 

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Jako że master degree in political science to studia drugiego stopnia w procesie rekrutacji będziesz musiał przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych. Ponadto wszyscy kandydaci są zobowiązani do potwierdzenia swojej znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku master degree in political science - studia online

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE:

   • znajomość polityki międzynarodowej
   • znajomość gospodarki międzynarodowej
   • znajomość prawa międzynarodowego i europejskiego
   • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
   • znajomość specjalistycznej terminologii
   • znajomość podstaw zarządzania
   • zdolności komunikacyjne
   • znajomość nowoczesnych technologi informatycznych

   Jak wyglądają studia na kierunku master degree in political science?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Kierunek master degree in political science można realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym. W przypadku pierwszej opcji zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, co będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które mogą sobie pozwolić na pełne poświęcenie się nauce i zdobywaniu wykształcenia. Jeżeli natomiast zależy Ci na większej swobodzie studiowania to wybierz studia niestacjonarne, na których zajęcia odbywają się w wybrane weekendy semestru lub za pośrednictwem platformy e-learningowej.

   Tematyka zajęć na powyższych studiach będzie oscylować wokół nauk społecznych i politycznych.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Osoby, które aplikują na powyższy kierunek będą miały okazję zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu nauk politycznych, społecznych oraz ekonomicznych. Ponadto dowiesz się więcej na temat współczesnej gospodarki czy sytuacji międzynarodowej. Program kształcenia zakłada realizacje wielu ciekawych przedmiotów powiązanych z tą tematyką, między innymi takich jak:

   • Philosophy and ethics of politics
   • Theory of politics
   • History of political institutions
   • Sociology of politics

    

   3. Nabywane umiejętności

   W czasie licznych warsztatów praktycznych przewidzianych na kierunku master degree in political science, wykształcisz wiele cennych umiejętności praktycznych. Przede wszystkim nauczysz się przeprowadzania analiz marketingowych, ekonomicznych oraz społecznych. Ponadto, poznasz nowoczesne techniki zarządzania oraz prowadzenie biznesu międzynarodowego. Studenci rozwiną także zdolności językowe, tym samym zwiększając swoje zdolności językowe.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia drugiego stopnia na kierunku master degree in political science będą trwały dwa lata, czyli cztery semestry. Po tym czasie zdobędziesz tytuł magistra.

   Czas trwania studiów na kierunku master degree in political science - studia online na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE:

   • biznes
   • dyplomacja
   • HR
   • własna działalność gospodarcza
   • międzynarodowe firmy i korporacje
   • jednostki administracji państwowej
   • organizacje pozarządowe
   • oświata
   • ośrodki kulturalne

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER DEGREE IN POLITICAL SCIENCE - STUDIA ONLINE

   Komentarze (0)