Coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe

Coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe

Dodaj do ulubionych

Coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe

 

Dla kogo ten kierunek

Interesujesz się problematyką samorozwoju? Potrafisz słuchać ludzi i motywować ich do działania? Pragniesz podnieść swoje kwalifikacje? A może chciałbyś zdobyć przydatne wiadomości, które będziesz mógł wykorzystać zarówno w swojej pracy jak i w życiu osobistym? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań to zdecydowanie powinieneś poznać możliwości jakie oferują Ci studia podyplomowe na kierunku Coaching w życiu i biznesie! Jest to połączenie wiedzy z zakresu coachingu biznesowego oraz life coachingu, dzięki czemu nabędziesz kompleksową wiedzę z tej dziedziny!

 

Program studiów i przedmioty

Czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? Program studiów podyplomowych kładzie duży nacisk na zdobycie praktycznego doświadczenia w temacie prowadzenia sesji coachingowych, zatem możesz się spodziewać ogromnej ilości warsztatów i zajęć praktycznych. Oprócz tego cały plan został podzielony na trzy główne moduły: Coaching zespołowy, Coaching prowokatywny oraz Coaching metodą Norman Benett. W ramach tych bloków tematycznych, poznasz przebieg procesu coachingu oraz wykorzystywane w nim techniki i narzędzia. Dodatkowo poznasz pułapki i zagrożenia mogące pojawić się w codziennej pracy, jak również nauczysz się definiować cele i dążyć do nich.

 

Praca po studiach

Gdzie możesz pracować po ukończeniu studiów podyplomowych na kierunku Coaching w życiu i biznesie? Jako absolwent, zatrudnienie znajdziesz w działach HR, które wspierają rozwój pracowników danych przedsiębiorstw. Dzięki nabytym kompetencjom, możesz również pracować w firmach oferujących prowadzenie szkoleń lub zająć stanowisko lidera grupy i wykorzystywać zdobyte wiadomości do osiągania wspólnych celów założonych przez firmę. Możliwości jakie dają te studia podyplomowe są szerokie i możesz być pewien, że uzyskane umiejętności przydadzą Ci się na każdym stanowisku pracy, zatem nie zwlekaj i zdecyduj się na kierunek Coaching w życiu i biznesie przy wyborze dalszej drogi kształcenia!

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK COACHING W ŻYCIU I BIZNESIE – STUDIA PODYPLOMOWE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku coaching w życiu i biznesie - studia podyplomowe

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując Coaching w życiu i biznesie

   Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
   • znajomości technik i narzędzi stosowanych w pracy coacha
   • dysponowania specjalistycznymi wiadomościami z zakresu coachingu
   • rozumienia zachodzących zjawisk w grupie
   • prawidłowego budowania relacji z klientem i dostosowania do niego sposobu komunikacji
   • znajomości i stosowania zasad etyki pracy coacha

   Jak wyglądają studia na kierunku coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Studia podyplomowe na kierunku coaching w życiu i biznesie można realizować tylko w trybie zaocznym, co w praktyce oznacza, że zajęcia będą odbywać się w wybrane weekendy semestru, a nauka będzie odpłatna.

   Program kształcenie na powyższych studiach będzie oscylował wokół zagadnień związanych z naukami społecznymi oraz naukami o zarządzaniu.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   W czasie studiów na kierunku coaching w życiu i biznesie będziesz mógł ugruntować i rozwinąć swoją dotychczasową wiedzę z zakresu nauk społecznych, biznesowych oraz nauk o zarządzaniu. Jako student dowiesz się więcej na temat nowoczesnej dyscpliny, jaką jest coaching. W planie zajęć znajdzie się wiele ciekawych i rozwijających przedmiotów, takich jak:

   • Wprowadzenie do coachingu i pracy coacha
   • Proces i narzędzia coachingu
   • Praca z wyznaczaniem celów

    

   3. Nabywane umiejętności

   Jako student kierunku coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe zdobędziesz wiele cennych umiejętności praktycznych, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. W czasie licznych warsztatów poznasz różnorodne zasady prowadzenia zajęć z coachingu. Ponadto, dowiesz się jak przeprowadzać zaawansowany trening interpersonalny. Studenci rozwiną również kompetencje z obszaru marketingu i zarządzania.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia podyplomowe na kierunku coaching w życiu i biznesie będą trwały rok, czyli dwa semestry.

   Czas trwania studiów na kierunku coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku Coaching w życiu i biznesie

   Absolwent kierunku Coaching w życiu i biznesie znajdzie zatrudnienie w/jako:
   • pracownik firm oferujące usługi szkoleniowe
   • pracownik działu HR
   • lider zespołu
   • menadżer w średnich i dużych przedsiębiorstwach
   • własna działalność gospodarcza

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU COACHING W ŻYCIU I BIZNESIE – STUDIA PODYPLOMOWE

   Komentarze (58)

   DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   Witam! Uczelnie Vistula ponownie otwierają Biuro Rekrutacji. Od 27 maja bieżącego roku możecie zapisać się na Wasze wymarzone studia. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studiowania na naszej uczelni - jestem tu dla Was. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   szaza odpowiedz pokaż odpowiedzi (9)

   ooooo znalazłam w końcu . Wiecie,że najlepsi coache polecaja ten kierunek?! super, jestem mega zachwycona

   Amka W odpowiedzi do: szaza odpowiedz

   Najlepsi coache? To tacy już są w Polsce? Ja jakoś nie znalazłam żadnych takich info... Chyba nie umiem szukać info w sieci.

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: szaza odpowiedz

   Witaj, Szaza! Bardzo cieszy mnie Twoja pozytywna opinia. Czy planujesz rozpocząć naukę na naszej uczelni? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   szaza W odpowiedzi do: Amka odpowiedz

   nie wiem czego szukasz,więc nie wiem czego nie znalazłaś. Ja znalazłam dużo pozytywnych opinii o tym kierunku wśród zainteresowanych

   Aldona W odpowiedzi do: szaza odpowiedz

   @szaza Według mnie to na prawdę fajny i przyszłościowy kierunek. Jeżeli ktoś się tym interesuje i chce iść w tym kierunku w przyszłości to uważam że te studia są strzałem w 10. @DoradcaOnlineVistula A wiadomo czy na tym kierunku jest szansa na wyjazdy za granicę? Oraz czy przysługują stypendia?

   true W odpowiedzi do: Aldona odpowiedz

   @aldona zgadzam się, uczelnie wychodza na przeciw oczekiwaniom spoleczeństwa i potrzbujemy takich coachów. @szaza jest mama informacji w necie. ogromna ilość pozytywnych opinii. jak się zastanawiasz to idz i spróbuj. zawsze można zrezygnować :)

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Aldona odpowiedz

   Witaj, Aldona! Integralną częścią studiów Coaching Stylu Życia jest akredytowany przez ICF program umożliwiający ubieganie się o akredytację na poziomie ICF ścieżką ACSTH. W ramach studiów, poza standardowymi zajęciami, uczestnicy mają zapewnioną odpowiednią liczbę godzin szkoleniowych oraz mentor coachingu, poznają również kodeks etyczny ICF. Studenci uczestniczą w pełnym programie kursu składającym się z 9 dni warsztatów skupionych na poznawaniu i rozwijaniu 11 Kluczowych Kompetencji Coacha ICF. Studia są idealną podstawą, jeśli planujesz rozpocząć karierę jako coach. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Aldona odpowiedz

   Witaj, Aldona! Nasza uczelnia posiada bogaty system stypendialny, który pomoże Ci realnie obniżyć koszty nauki. Oferujemy zarówno stypendia socjalne, jak i te za szczególne osiągnięcia i dobre wyniki w nauce. Czy pisząc o wyjazdach zagranicznych masz na myśli program Erasmus+? Jeśli tak oczywiście studenci naszej uczelni mają taką możliwość. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   szaza W odpowiedzi do: true odpowiedz

   szukając uczelni jednak wazne są opinie samych uczących sie tam osób.

   szaza W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   Taki wyjazd plus staż w tym kierunku mógłby byc mega ciekawy

   henry odpowiedz pokaż odpowiedzi (20)

   Czy można jako coach zdobywać jakieś certyfikacje czy to jest zawód opierający się tylko na zwykłych szkoleniach?

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: henry odpowiedz

   Witaj, Henry! Częścią programu studiów na kierunku ''Coaching Stylu Życia'' jest akredytowana ścieżka Approved Coaching Specific Training Hours w International Coach Federation (ACSTH ICF). To oznacza, że absolwenci tego kierunku otrzymają nie tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich uczelni wyższej, ale również certyfikat ACSTH ICF uprawniający do wykonywania zawodu coacha oraz pełne przygotowanie do podjęcia międzynarodowego egzaminu akredytacyjnego na profesjonalnego coacha ICF na poziomie ACC (Associate Certified Coach International Coach Federation). Czy jesteś zainteresowany tym kierunkiem? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   szaza W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   Czyli rozumiem ,że wśród krajów UE ten certyfikat będzie miał wysoką rangę?

   topek W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   @henry czyli certyfikat też jest. Wygląda bardzo ciekawie. @doradca a czy jest możliwość podjęcia jakis kursów uzupełniajacych wiedzę?

   szaza W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   ja jestem ! a ten certyfikat dale dużo możliwości.

   Sona W odpowiedzi do: topek odpowiedz

   Kursy to bardzo fajna sprawa, można nieźle podszkolić się z danej dziedziny i akurat może coś jeszcze więcej się dowiedzieć niż na studiach

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: topek odpowiedz

   Witaj, Topek! Studia na kierunku ''Coaching Stylu Życia'' zapewnią Ci idealne przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie, co gwarantują nowoczesne formy i metody pracy podczas studiów takie jak treningowe sesje coachingowe, techniki problem based learning studia przypadków, warsztaty, debaty itp, a 10 dniowa szkoła letnia kształtująca prozdrowotne wzory zachowań będzie Istotnym elementem wzmacniającym Twoje kompetencje. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sona odpowiedz

   Witaj, Sona! Naszą uczelnię wyróżnia fakt, że oferujemy głównie kierunki praktyczne, a nasi wykładowcy to niezwykli eksperci i praktycy w swoich dziedzinach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi studenci mogli zaczerpnąć również wiedzy praktycznej, a nie tylko teorii, stąd też stosujemy metody kształcenia wymienione przeze mnie w odpowiedzi do Topka. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   dzon W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   Czy dodatkowe zajęcia są osobno płatne? @Sona Jeżli ktoś jest odporny na wiedze to ani uczelnia ani kursy nie pomogą xD Osobiście uważam, że i tak trzeba wszystko przerobić w domu - żeby zrozumieć.

   Sona W odpowiedzi do: dzon odpowiedz

   @dzon No raczej toporni na wiedzę nie biorą udziału w kursach czy szkoleniach prawda ? ;) skoro im to nie przychodzi łatwo i się po prostu męczą to po co marnować czas. @Doradco a jak w ogóle wyglądają zajęcia na tym kierunku ? Wydaje mi się, że raczej jest więcej teorii niż praktyki

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: dzon odpowiedz

   Witaj, Dzon! Warsztaty, debaty, treningowe sesje coachingowe itp. nie są dodatkowo płatne. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sona odpowiedz

   Witaj, Sona! Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Swoją wiedzą podzielą się z Tobą eksperci, którzy dołożą wszelkich starań, by efektywnie łączyć teorię z praktyką. Na naszej stronie internetowej jest udostępniony spis wszystkich przedmiotów obowiązkowych na tym kierunku. Jest to m.in. funkcjonalna fizjologia człowieka, psychologia, diagnoza osobnicza w coachingu i wiele, wiele innych. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   dzon W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   @doradca dziękuje bardzo za odpowiedź. Fajna sprawa skoro są bezpłatne, zal nie skorzystać. @Doradca jestem także ciekaw jak duże są grupy na kierunkach? tak uśredniając :)

   Denna W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   @DoradcaOnlineVistula czyli to nie są zajęcia na zasadzie uczenia się wciskania innym "jesteś zwycięzcą" tylko faktycznie przedmioty, które stanowią bazę do pracy z człowiekiem. Ciekawe jak duże jest zainteresowanie tym kierunkiem..

   franek W odpowiedzi do: Denna odpowiedz

   @Denna dość duże jest zainteresowanie ze względu na uniwersalność. @Denna gdzieś widziałem przykładowy plan - wygląda bardzo fajnie i te przedmioty są naprawde z różnych dziedzin.

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Denna odpowiedz

   Witaj, Denna! Podstawa programowa została stworzona tak, aby nasi studenci wynieśli niezbędną wiedzę umożliwiającą pracę z drugim człowiekiem jako coach. Te studia zapewnią Ci znakomite przygotowanie do pracy w wymarzonym zawodzie. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: franek odpowiedz

   Witaj, Franek! To prawda, studia na kierunku Coaching Stylu Życia łączą w sobie wiedzę z trzech różnych obszarów: prawidłowej diety, aktywności fizycznej oraz równowagi emocjonalnej. Stąd też w planie pojawiają się takie przedmioty jak projektowanie żywienia, psychologia, formy aktywności fizycznej a zdrowie i wiele, wiele innych. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Denna W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   @DoradcaOnlineVistula A jakie certyfikaty można uzyskać po zakończonych studiach, prócz dyplomu ? @Franek Masz rację, rzuciłam na to okiem i jest sporo fajnych przedmiotów, myślę, że absolwenci powinni być zadowoleni, o ile znajdą pracę :D

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Denna odpowiedz

   Witaj, Denna! Absolwenci kierunku Coaching Stylu Życia otrzymają nie tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich uczelni wyższej, ale również certyfikat ACSTH ICF uprawniający do wykonywania zawodu coacha oraz pełne przygotowanie do podjęcia międzynarodowego egzaminu akredytacyjnego na profesjonalnego coacha ICF na poziomie ACC. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Denna odpowiedz

   Witaj, Denna! Jako absolwentka kierunku Coaching Stylu Życia masz mnóstwo możliwości rozwoju kariery. Możesz prowadzić własną działalność gospodarczą. Możesz podjąć pracę w takich miejscach jak kliniki dietetyczne, centra fitness i wiele, wiele innych. Aż 90% absolwentów znajduje pracę w ciągu 3 miesięcy po ukończeniu studiów. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   szaza W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   To są bardzo dobre statystyki !

   Kanzas odpowiedz

   @Marti nie od dziś wiadomo, że ćwiczenia wpływają pozytywnie na nasz nastrój. Nie wiem, jak Ty, ale ja po dobrym wysiłku fizycznym zawsze czuję się naładowany mega pozytywną energią. @Marti na Vistuli w Warszawie ;)

   Marti odpowiedz pokaż odpowiedzi (6)

   @awax też mi się tak wydaje. Teraz w końcu zdrowe odżywianie jest modne, bycie fit i te sprawy. A połączenie tego z emocjonalnością to dla mnie strzał w dziesiątkę. @Ala na jakiej uczelni jest taki kierunek?

   Sona W odpowiedzi do: Marti odpowiedz

   Ale chyba z tego co widziałam to nie ma dużo takich kierunków na naszych uczelniach jeszcze, to chyba dopiero wchodzi :)

   Wiola W odpowiedzi do: Sona odpowiedz

   Mam nadzieję, że będzie się tego pojawiało coraz więcej. Ja jak tylko skończę 1 stopień to będę mocno rozważać taki coaching stylu życia.

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sona odpowiedz

   Witaj, Sona! Studia na kierunku Coaching Stylu Życia weszły na naszą uczelnię niedawno i są to pierwsze takie studia magisterskie w Polsce. Czy jesteś zainteresowana takim kierunkiem? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Julek W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   Czy faktycznie są jacyś praktycy którzy wykładają cokolwiek na tym kierunku?

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Julek odpowiedz

   Witaj, Julek! Kierunek Coaching Stylu życia ma charakter praktyczny. Trzon kadry stanowią certyfikowani coache prowadzący aktywną działalność coachingową oraz szkoleniową (również właściciele firm coachingowych), a także eksperci zajmujący się zagadnieniami kultury fizycznej i sportu w wymiarze rekreacyjnym, trenerzy personalni, praktykujący dietetycy oraz specjaliści w dziedzinie poradnictwa żywieniowego. Zespół zasilą też praktykujący psychologowie, terapeuci, socjologowie i specjaliści od zarządzania. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   szaza W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

   nie wyobrażam sobie suchej teorii w takim temacie. Ale nauczający coach to musi byc cos

   brona odpowiedz pokaż odpowiedzi (4)

   @Tokio sporego może i nie, ale zawsze jest jakaś podstawa, prawda? @awax strzelam, że raczej młode osoby się tym zainteresują, ale kto wie. A chętni znajdą się na pewno

   Wiola W odpowiedzi do: brona odpowiedz

   Kierunek na pewno ma potencjał i cieszę się w sumie, że w Polsce w końcu ciekawe nowości na uczelniach sie pojawiają, a nie tylko to prawo, dziennikarstwo i budownictwo.. trzeba przełamywać sztampę.!

   amka W odpowiedzi do: Wiola odpowiedz

   Szczególnie że wymienione przez ciebie kierunki są bardzo oblegane a pracy po nich wcale tak dużo nie ma. A teraz wybór takich studiów jak coaching to idelane wstrzelenie się w niszę na rynku.

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Wiola odpowiedz

   Witaj, Wiola! Zapotrzebowanie na coachów rośnie, również w Polsce, stąd też pomysł na otworzenie takiego kierunku. Czy interesuje Cię temat coachingu? Może chciałabyś rozpocząć karierę jako coach? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: amka odpowiedz

   Witaj, Amka! Ze względu na fakt, że kierunek Coaching Stylu Życia jest kierunkiem nowym, na pewno początkowo będzie mniej popularny niż wyżej wymienione przez Ciebie kierunki - w końcu te są dostępne na wielu uczelniach, natomiast Coaching Stylu Życia tylko na naszej. Jako absolwent Dziennikarstwa masz wiele możliwości rozwoju, jednak nie zapominajmy, że przy wyborze studiów należy się też kierować swoimi pasjami. Jeśli widzisz się w roli coacha ten kierunek jest stworzony dla Ciebie. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   awax odpowiedz

   @Brona to świeży kierunek ale osobiscie uważam, że dość interesujący. Zobaczymy czy się przyjmie i czy będą chętni :D @tokio a co do zapotrzebowania myślę, że taki kierunek znajdzie swoich odbiorców. Do wwszystkiego trzeba się przekonać a świat się zmienia.

   Tokio odpowiedz

   @brona oczywiście, że praktyki są, nie wiem czy są studia gdzie praktyk nie ma, ale praktyki są dość krótkie i nie nabierzesz też sporego doświadczenia w kilka tygodni czy 2 miesiące @brona być może coaching nie jest jeszcze popularny i trzeba trochę poszperać aby osobę taką znaleźć, ale skoro życie idzie w zdrowy tryb życie (dieta, aktywność fizyczna, czy samoakceptacja) to kto wie może rzeczywiście niedługo będzie to bardzo przyszłościowe

   brona odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

   @Tokio a na takich studiach nie ma żadnych zajęć praktycznych? @Tokio teraz na pewno nie jest jeszcze popularny, nawet nie wiem, czy ktokolwiek ma już taki tytuł :p

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: brona odpowiedz

   Witaj, brona! Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że zajęcia praktyczne mają tutaj ogromne znaczenie. Praca w obszarze lifestyle coaching, to ciągły kontakt z ludźmi. Wymaga miękkich kompetencji i niezbędnego doświadczenia, które zdobędziesz podczas studiów oraz w trakcie ciekawych praktyk zawodowych. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Tokio odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

   @awax co jak co nawet studia dobrze Cię tak nie przygotują w danym kierunku jak praktyka, ale oczywiście wiedza przyda się ze studiów czy chociażby z jakiegoś kursu @Ala ale czy taki coach jest popularny w Polsce ? Po takim zawodzie jest co robić ?

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Tokio odpowiedz

   Witaj, Tokio! W Stanach Zjednoczonych aż 70% menedżerów średniego szczebla korzysta z usług coacha, a w Anglii aż 80% firm inwestuje w coaching. W Polsce natomiast ta liczba jest zdecydowanie mniejsza, jednak jest to kwestia czasu. Świat się zmienia, a statystyki pokazują, że warto inwestować zarówno i w sam coaching jak i w karierę jako coach. Po skończeniu studiów na kierunku ''Coaching Stylu Życia'' będziesz mógł pracować w takich miejscach jak np. ośrodki SPA, kliniki wellness, centra fitness, kliniki dietetyczne czy ośrodki doradztwa personalnego. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   awax odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

   @Ala a co kryję się pod tą nazwą kierunku ? Brzmi bardzo fajnie. @Denna ja osobiście nie jestem zwolennikiem kursów - z doświadczenia wiem, że to tylko "liznięcie" tematu i zapłacenie grubej kasy za to. Powinno się temat dopracować w domu ale raczej nikt tak nie robi.

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: awax odpowiedz

   Witaj, awax! Głównym celem kierunku ''Coaching Stylu Życia'' jest edukacja w trzech obszarach: prawidłowa dieta, aktywność fizyczna i równowaga emocjonalna. Absolwenci studiów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o nowe obszary i holistycznie zająć się swoimi klientami. Być lepszym trenerem personalnym, lepszym rehabilitantem czy dietetykiem. Czy planujesz rozpocząć studia na naszej uczelni? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Ala odpowiedz

   @Arturito ale chciałbyś się po prostu ''przebranżować'' czy rozwijać w obu kierunkach? @Denna ja ostatnio trafiłam na kierunek ''coaching stylu życia'' i brzmi całkiem fajnie ;)

   Denna odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

   @arturito a nie wystarczy Ci jakiś szybki kurs coachingu i po problemie? Szczerze wątpię , czy są kierunki z tego zagadnienia i to jeszcze trwające tyle co klasyczna magisterka..

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Denna odpowiedz

   Witaj, Denna! Kierunek ''Coaching Stylu Życia'' został stworzony z myślą o naszych studentach. Są to studia II stopnia dedykowane absolwentom studiów I stopnia psychologii, dietetyki, rekreacji i wychowania fizycznego. Trwają 2 lata (4 semestry), a po ich ukończeniu zdobywasz tytuł magistra. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

   Arturito odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

   A są gdzieś studia 2 stopnia z tego tematu? Zagadnienie coachingu jest dla mnie bardzo interesujące. Jestem absolwentem AWF i chciałbym rozwijać się w kierunku coachingu.

   DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Arturito odpowiedz

   Witaj, Arturito! Mam przyjemność zostać Waszym Doradcą Online. Jeśli szukasz studiów II stopnia w tematyce coachingu to dobrze trafiłeś - Nasza Uczelnia oferuje kierunek ''Coaching Stylu Życia''. Są to pierwsze takie studia magisterskie w Polsce, dedykowane m.in. absolwentom rekreacji i wychowania fizycznego. Czy jesteś zainteresowany? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula