Bachelor degree in management

Bachelor degree in management

Bachelor degree in management studia - kierunek studiów

 

Dla kogo ten kierunek

Zarządzanie jest niezwykle obszernym działem nauki i łączy w sobie wiele innych jej gałęzi. Popularność tej dziedziny oraz możliwość zagłębiania jej na większości uczelni sprawia, że konkurencja na rynku pracy jest wielka, a "wybijają" się tylko najlepsi. Zajmując się zarządzaniem bez ukończenia dodatkowych specjalistycznych kursów można mieć trudność w znalezieniu zatrudnienia. Dla studentów zainteresowanych tematyką biznesu, ekonomii, prawa handlowego i pokrewnymi dziedzinami powstał kierunek Bachelor degree in management. Aplikant nie będzie musiał zawczasu myśleć o konieczności dalszego kształcenia po ukończeniu studiów, żeby być w stanie znaleźć zatrudnienie – kierunek bachelor degree in management łączy w sobie naukę przedmiotów składających się na całość zarządzania z przyswajaniem najbardziej uniwersalnego na świecie języka – angielskiego.

 

Program studiów i przedmioty

Na jakie umiejętności kładziony jest nacisk podczas studiów? Przede wszystkim będą to umiejętności z zakresu ekonomii, administracji, prawa handlowego, zarządzania zasobami ludzkimi i biznesu międzynarodowego – czyli wszystkich przedmiotów zawartych w słowie "zarządzanie". Mało tego, student będzie miał okazję udoskonalić swój angielski i obyć się z nim w stopniu pozwalającym na swobodną konwersację z przedstawicielami innych narodów. Umiejętność posługiwania się biznesowym słownictwem umożliwi prowadzenie efektywnych negocjacji i otworzy furtkę do rozwoju swoich kompetencji za granicą. Przygotuj się, że studia na kierunku bachelor degree in management to nie sama teoria. Dopiero podczas obowiązkowych praktyk w pełni posiądziesz odpowiednie do wykonywania wybranego przez siebie zawodu kompetencje interpersonalne. Studia na kierunku bachelor degree in management prowadzone są w trybie dziennym i online, co zwiększa ich elastyczność, a studentowi możliwość pogodzenia innych obowiązków ze studiami.

 

Praca po studiach

Gdzie znajdziesz pracę jako absolwent kierunku bachelor degree in management? Będziesz mógł sprawdzić się w realizacji szeroko rozumianej polityki zarządzania zasobami ludzkimi oraz aktywnym wsparciu i współpracy z managerami w zakresie zarządzania jako pracownik działu HR. Jeśli interesuje cię logistyczny aspekt ukończonego kierunku, zatrudnisz się jako pracownik obsługi i zarządzania ruchem interesantów, klientów i pracowników – zajmiesz się organizacją sporządzanych dokumentów i ich obiegiem. Kariera specjalisty do spraw logistyki stanie przed toba otworem, będziesz mógł zająć się tworzeniem zamówień magazynowych i generoaniem zamówień pod projekty. Po czasie, kiedy zdobędziesz doświadczenie, będziesz mógł pomyśleć o stanowiskach kierowniczych. Wówczas będziesz zarządzać zespołem, czasem pracy grupy i przygotowywaniem stosownej dokumentacji związanej z realizacją usług w danej firmie. Wszystkie wymienione stanowiska będziesz mógł zająć także za granicą – po studiach będziesz świetnie władać tym językiem.

WAŻNE TEMATY

Jakie są wymagania rekrutacyjne?

Żeby dostać się na studia na kierunku bachelor degree in management na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi należy posiadać świadectwo dojrzałości oraz udokumentować umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BACHELOR DEGREE IN MANAGEMENT

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Specjalności na kierunku bachelor degree in management

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU BACHELOR DEGREE IN MANAGEMENT

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując bachelor degree in management

Absolwent będzie posiadać wiedzę z zakresu:

 • ekonomii
 • pawa handlowego i gospodarczego
 • zarządzania zasobami ludzkimi i projektami
 • umiejętności interpersonalnych
 • zarządzania systemem zdrowia

Jak wyglądają studia na kierunku bachelor degree in management?

 

1. Typ i tryb studiów

Kierunek bachelor degree in management można realizować w formie stacjonarnej, zaocznej oraz online. W przypadku pierwszej opcji kształcenia zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku. Jeżeli natomiast zdecydujesz się na studia niestacjonarne, na naukę poświęcisz wybrane weekendy semestru. Studia online będziesz mógł realizować za pomocą specjalnej platformy internetowej.

Program nauczania na powyższych studiach będzie oscylował głównie wokół nauk o zarządzaniu i marketingu.

 

2. Program studiów i przedmioty

Jako student kierunku bachelor degree in management będziesz miał okazję zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu i finansów. W czasie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, która będzie dopasowana do twoich potrzeb, zainteresowań i planów zawodowych. W ofercie znajdą się między innymi następujące moduły specjalizacyjne:

 • The Innovative Management for Business Development
 • Healthcare Systems Management
 • Management of the Organization's Social Potential

Osoby, które aplikują na powyższy kierunek dowiedzą się więcej na temat współczesnej międzynarodowej sytuacji gospodarczej oraz poznają specyfikę konkretnych rynków finansowych.

 

3. Nabywane umiejętności

W czasie studiów na kierunku bachelor degree in management, oprócz wiedzy teoretycznej, zdobędziesz także szereg cennych umiejętności praktycznych. Jako że zajęcia będą w całości prowadzone w języku angielskim, będziesz miał okazję rozwinąć swoje zdolności językowe i nauczyć się specjalistycznej terminologii branżowej.

Ponadto, poznasz nowoczesne techniki zarządzania przedsiębiorstwem, finansami i zasobami ludzkimi. Studenci zyskają także kompetencje menedżerskie, które z powodzeniem wykorzystają na stanowiskach kierowniczych.

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

BACHELOR DEGREE IN MANAGEMENT STUDIA NIESTACJONARNE

Ile trwaj a studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia pierwszego stopnia na kierunku bachelor degree in management trwają trzy lata, czyli sześć semestrów. Po tym czasie zdobędziesz tytuł licencjata.

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

BACHELOR DEGREE IN MANAGEMENT STUDIA I STOPNIA

Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku bachelor degree in management

Absolwent kierunku bachelor degree in management znajdzie zatrudnienie w/jako:

 • pracownik działu HR
 • kierownik działu finansowego
 • referent do spraw administracyjnych
 • specjalista do spraw logistyki
 • specjalista do spraw danych i projektów IT
 • kierownik zmianowy produkcji
 • doradca klienta
 • specjalista do spraw rekrutacji

W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU BACHELOR DEGREE IN MANAGEMENT

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU BACHELOR DEGREE IN MANAGEMENT

Komentarze (0)