QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION

QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION

Dodaj do ulubionych

QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION studia – kierunek studiów

Studia na kierunku quality and management production to studia inżynierskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera).

Studia na kierunku quality and management production
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności quality and management production możesz podjąć na 1 uczelni publicznej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym | quality and management production - uczelnie >

Opis kierunku

Osoby, które aplikują na kierunek quality and management production zyskają wszechstronną wiedzę z zakresu zarządzania jakością i produkcją w firmie. Ponadto nauczą się rozwiązywania złożonych problemów produkcyjnych, projektowania produktów, czy zastosowania prawa ekonomicznego i finansowego w swojej codziennej praktyce zawodowej. Program kształcenia przewiduje także realizację zajęć z fizyki, matematyki, makroekonomii i nauk technicznych.

 

Praca po studiach

Absolwenci powyższego kierunku znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych, działach produkcji i jakości, małych i średnich przedsiębiorstwach, jednostkach naukowo-badawczych oraz w firmach informatycznych.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Kierunek quality and management production będą odpowiednim wyborem zarówno dla absolwentów szkół średnich, jak i studiów wyższych. W obu przypadkach kandydaci muszą spełnić szereg konkretnych warunków, ustalonych przez władze danej uczelni wyższej.

W przypadku studiów drugiego stopnia konieczne jest przedstawienie dyplomu ukończenia studiów na pokrewnym kierunku. Kandydaci muszą także znać język angielski.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Częstochowska

Politechnika Częstochowska

Quality and management production stopień: (I)
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Quality and management production studia niestacjonarne

Quality and management production studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Quality and management production studia I stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku quality and management production

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION?

Quality and management production to studia skierowane do wszystkich osób, które w przyszłości chciałyby objąć stanowiska menedżerskie i zająć się zarządzaniem produkcją i jakością. W ramach kształcenia studenci będą mieli szansę rozwinąć wiedzę teoretyczną oraz zdobyć kwalifikacje, potrzebne do pracy w tym zawodzie.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku Quality and management production możemy podzielić na:

1. Poziom:

2. Forma:

 

2. Zdobywana wiedza i umiejętności

Studenci kierunku quality and management production zyskają wszechstronną wiedzę z zakresu zarządzania. W ramach kształcenia nauczą się zarządzania jakością oraz procesem produkcyjnym w firmie, co z powodzeniem wykorzystają w przyszłej pracy zawodowej. Co więcej zyskają zdolność rozwiązywania różnych problemów produkcyjnych, projektowania produktów oraz przeprowadzania kontroli.

Osoby, które aplikują na powyższe studia dowiedzą się także, jak oceniać efekty prac produkcyjnych oraz wdrażać konkretne zmiany, w celu usprawnienia procesu produkcyjnego. Jako że zajęcia będą w całości prowadzone w języku angielskim studenci podniosą swoje kompetencje językowe i tym samym zwiększą swoje szanse na karierę w środowisku międzynarodowym.

ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION?

Studia na kierunku quality and management production trwają 3,5 roku (studia I stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION?

Dyplom ukończenia anglojęzycznych studiów na kierunku quality and management production otwiera wiele zawodowych drzwi, zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku pracy. Absolwenci znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych. Równie ciekawą opcją może być praca w działach produkcyjnych oraz na stanowiskach menedżerskich. Zdobytą wiedzę i umiejętności można wykorzystać podczas pracy w biurach projektowych, jednostkach badawczych, firmach doradczych oraz w jednostkach biznesowych i administracyjnych. Studenci z powodzeniem założą również własną działalność gospodarczą.

Możliwości zatrudnienia po studiach na kierunku quality and management production:

 • przedsiębiorstwa produkcyjne
 • przedsiębiorstwa usługowe
 • działy produkcyjne
 • biura projektowe
 • firmy doradcze
 • jednostki badawcze
 • jednostki biznesowe
 • jednostki administracyjne
 • własna działalność gospodarcza.

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU QUALITY AND MANAGEMENT PRODUCTION

Komentarze (0)

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Sucharskiego 2,, 35-225 Rzeszów https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=wsiz+rzeszow https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/dadcc-wsiz-rzeszow.jpg Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/9b9a6-politechnika-gdanska.jpg Politechnika Gdańska
 • Łódź https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/09650-akademia-sztuk-pieknych-w-L.jpg Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
 • al. 29 listopada 46, Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJs1jZtnxZFkcRIL31oU9pRng https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/d5c56-ur-krakow.jpg Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
 • ul.Paca 37, , 04 - 386 Warszawa https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJQ3hXJMfNHkcREEMR9HcXsPk https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/dac53-viamoda-kierunki.jpg VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie
 • ul. Kielecka 7, w Gdyni https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJv_d6MC2n_UYRoXqg1kicRPI https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/b1ca3-wsaib-gdynia-gdansk.jpg Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni