MASTER IN FOOD SYSTEM studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

Współcześnie, coraz więcej ludzi przykłada dużą wagę do swoich codziennych wyborów żywieniowych, starając się wyselekcjonować ze wszystkich dostępnych produktów, tylko te jak najbardziej ekologiczne i zdrowe. Podyktowane jest to zarówno dbaniem o własną kondycje zdrowotną, jak i stan całego środowiska. Jako że jedzenie i różnorodne, związane z nim wybory, należą do jednych z najbardziej powszechnych czynności, to nieustannie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów o rozwiniętej wiedzy i kompetencjach z zakresu technologii i produkcji żywności oraz innych, powiązanych z tym aspektów.

Odpowiedzią na tego typu potrzeby jest nowoczesny, niezwykle perspektywiczny i innowacyjny kierunek: master in food system. Program studiów skierowany jest do wszystkich osób o dużych zdolnościach językowych oraz chcących związać się zawodowo z prężnie rozwijającą się branżą spożywczą. Jeżeli wiec należysz do tego grona, to koniecznie weź udział w rekrutacji na te interesujące studia!

 

Czego nauczysz się podczas studiów na kierunku master in food system?

W trakcie studiów na tym niezwykle perspektywicznym i interdyscyplinarnym kierunku studiów będziesz miał okazję zdobyć wiedzę z zakresu kilku dziedzin i dyscyplin powiązanych z produkcją i technologią żywności. W bogatym programie nauczania przewidziano wiele rozwijających i interesujących wykładów oraz warsztatów z obszaru logistyki, chemii czy produkcji żywności dzięki czemu będziesz mógł zdobyć wszechstronne i wielopłaszczyznowe wykształcenie. Ponadto, wszyscy studenci będą mieli możliwość podjęcia nauki aż w trzech instytucjach akademickich, znajdujących się w Polsce, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Ta niezwykle rozwinięta oferta nauczania, pozwoli Ci zarówno uzyskać wiedze kierunkową, jak i zdolności językowe, tak niezwykle istotne na polskim i międzynarodowym rynku pracy. Uzyskaną wiedzę teoretyczną wykorzystasz podczas obowiązkowych praktyk studenckich, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Jako absolwent tego przyszłościowego kierunku będziesz miał bogatą wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne z zakresu technologii żywności, zarządzania i nauk społecznych. Rozwinięta wiedza i bogate umiejętności praktyczne sprawią, że będziesz mógł znaleźć ciekawą i dopasowaną do twojego wykształcenie, pracę. Przede wszystkim będziesz kompleksowo przygotowany do pracy na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich w branży usługowej i handlowej.

Ponadto, idealnie odnajdziesz się w zawodzie technologa żywności. Inną, równie interesującą opcją może być związanie swojej przyszłości z branżą spożywczą oraz gastronomiczną. Doskonała znajomość specjalistycznego i ogólnego języka angielskiego otworzy Ci drzwi do międzynarodowej kariery, zarówno w krajowych oddziałach światowych firm i korporacji, jak i poza granicami Polski. Dodatkowo, po ukończeniu studiów magisterskich możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich i rozważyć rozpoczęcie działalności naukowej.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem tego perspektywicznego kierunku powinieneś przedstawić dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu pokrewnych nauk. Ponadto, wszyscy kandydaci muszą wykazać się znajomością języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK MASTER IN FOOD SYSTEMS

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU MASTER IN FOOD SYSTEMS

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER IN FOOD SYSTEM:

 • wiedza z obszaru technologi żywności
 • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
 • znajomość specjalistycznej terminologii branżowej
 • wiedza z zakresu zarządzania
 • wiedza z obszaru nauk społecznych
 • wiedza z zakresu chemii
 • wiedza logistyczna

Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

MASTER IN FOOD SYSTEMS STUDIA STACJONARNE

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

MASTER IN FOOD SYSTEMS STUDIA II STOPNIA

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU MASTER IN FOOD SYSTEM:

 • technolog żywności
 • branża spożywcza
 • branża gastronomiczna
 • firmy i korporacje międzynarodowe
 • stanowiska kierownicze i menedżerskie
 • logistyka
 • branża handlowa
 • branża usługowa
 • branża produkcyjna
 • branża chemiczna

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU MASTER IN FOOD SYSTEMS

Komentarze (0)