INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE)

INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE)

Dodaj do ulubionych

INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE) - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W związku z dynamicznym rozwojem gospodarki i przemysłu wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny kierowania i nadzorowania procesami produkcyjnymi. W związku z zapotrzebowaniem na tego typu zawody, powstał kierunek inżynieria produkcji (studia dualne).

Niezwykle nowatorski i innowacyjny charakter studiów umożliwia studentom zdobycie zarówno teoretycznej wiedzy z zakresu inżynierii zarządzania, a także wykorzystania ich podczas praktyk zawodowych w renomowanych firmach. Jeśli jesteś osobą o szerokich zainteresowaniach i chcesz rozwijać się w kilku kierunkach jednocześnie, a dodatkowo masz zdolności z zakresu nauk ścisłych, to studia na kierunku inżynieria zarządzania (studia dualne) są stworzone dla Ciebie!

 

Czego nauczysz się na studiach inżynieria zarządzania (studia dualne)?

Podczas studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu inżynierii zarządzania i nauczysz się jak nadzorować procesami produkcyjnymi. Jako student będziesz uczestniczył w zajęciach, które zostały podzielone na kilka modułów, takich jak: moduł zarządzania, matematyczno-statystyczny, ogólnoekonomiczny, informatyczno-projektowy, techniczny i inżynierii systemów.

Ta niezwykle szeroka oferta edukacyjna umożliwi Ci zdobycie kompetencji z zakresu kilku dziedzin. Ponadto, podczas swojej pracy będziesz miał szansę korzystać ze specjalistycznego oprogramowania informatycznego wykorzystywanego przez profesjonalistów. Większość zajęć będzie prowadzonych przez wybitnych naukowców i praktyków z danych dziedzin, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem. Co więcej będziesz uczestniczył w różnorodnych warsztatach i projektach, a także będziesz mógł potwierdzić swoje kompetencje, zdobywając międzynarodowe certyfikaty, które zwiększą twoje perspektywy zawodowe.

W trakcie studiów będziesz kształcił się zakresie specjalności inżynieria zarządzania procesami logistycznymi, podczas której zdobędziesz wiedzę z obszaru ekonomii, technik informatycznych oraz projektowania procesów logistycznych. Dodatkowo nauczysz się specjalistycznego języka obcego, którego znajomość da ci możliwość znalezienia pracy także poza granicami naszego kraju.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu studiów na kierunku inżynieria zarządzania (studia dualne) będziesz miał wiedzę z zakresu zarządzania procesami produkcyjnymi i zasobami ludzkimi. Ponadto rozwiniesz swoje umiejętności z obszaru ekonomii, finansów i poznasz nowoczesne oprogramowania informatyczne, które będziesz mógł wykorzystać w pracy zawodowej. Co więcej, podczas licznych warsztatów i projektów zdobędziesz bezcenne doświadczenie. Zdobyte kompetencje i umiejętności umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej i usługowej.

Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie na stanowisku specjalisty do spraw logistyki w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych oraz jako specjalista w jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką. Znajomość branżowego języka angielskiego umożliwi Ci rozpoczęcie kariery na arenie światowej lub w międzynarodowych firmach. Ponadto po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku inżynieria zarządzania (studia dualne) powinieneś zdać egzamin maturalny z takich przedmiotów, jak: matematyka, fizyka, chemia, geografia, język obcy.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE)

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE) - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku inżynieria zarządzania (studia dualne)

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE):

   • znajomość nowoczesnego oprogramowania informatycznego
   • wiedza z zakresu inżynierii zarządzania
   • wiedza z zakresu ekonomii, finansów i matematyki
   • umiejętność zarządzania procesami produkcyjnymi
   • znajomość specjalistycznego języka angielskiego

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE):

   • branża produkcyjna
   • kierownik produkcji
   • menadżer produkcji
   • specjalista ds. logistyki w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych
   • pracownik przedsiębiorstw logistycznych
   • specjalista w jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką
   • specjalista ds. logistyki w jednostkach gospodarczych i administracyjnych.

   Zobacz inne kierunki Inżynierskie i techniczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA (STUDIA DUALNE)

   Komentarze (0)