DIGITAL MARKETING studia - kierunek studiów

W czasach rozwoju nowoczesnych technologi informatycznych i wirtualnej rzeczywistości, coraz więcej firm decyduje się na promowanie swoich usług za pomocą internetu i mediów społecznościowych. Jest to niezwykle nowoczesna metoda reklamy, która dociera do bardzo dużej liczby osób na całym świecie. W związku z rosnącą popularnością tego typu rozwiązań pojawiło się zapotrzebowanie na wykształcenie specjalistów z dziedziny marketingu cyfrowego, którzy doskonale orientowaliby się w tematyce informatycznej.
Kierunek digital marketing jest nijako odpowiedzią na tego typu potrzeby stawiane przez współczesny rynek pracy. Oferta tych studiów skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z e-biznesem. Jeżeli więc chcesz zdobyć niezwykle przyszłościowy zawód, dopasowany do oczekiwań współczesnego świata, a dodatkowo masz zdolności językowe i informatyczne, to studia na kierunku digital marketing będą dla Ciebie odpowiednim wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku digital marketing?
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z obszaru szeroko rozumianego marketingu internetowego oraz wszystkich nauk wchodzących w zakres tego zagadnienia. Jako student, przede wszystkim rozwiniesz swoje umiejętności z metod wykorzystywania internetu w procesie marketingu. Nauczysz się jak kształtować strategię firmy i reklamować jej usługi i produkty w środowisku nowych technologi.
Co więcej, poznasz podstawy programowania i dowiesz się, w jaki sposób projektować i tworzyć strony internetowe. Ponadto, zagłębisz się w meandry grafiki komputerowej i materiałów video. W trakcie studiów pogłębisz swoją wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i zrozumiesz jaką funkcję pełnią one w procesie marketingowym. Wszystkie zajęcia i warsztaty będą prowadzone przez wybitnych znawców branży e-marketingu i biznesu internetowego, którzy podzielą się z tobą swoim długoletnim doświadczeniem.
Dodatkowo, będziesz miał szansę odbycia praktyk zawodowych w renomowanych firmach, zajmujących się marketingiem internetowym. W programie studiów przewidziano także liczne staże zagraniczne i wymiany studenckie, które umożliwią Ci poznanie światowych rynków pracy oraz zdobycie lepszych perspektyw zawodowych. W związku z tym, że wszystkie przedmioty prowadzone są w języku angielskim, rozwiniesz swoje kompetencje językowe i poznasz specjalistyczną terminologię branżową.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Po ukończeniu studiów na kierunku digital marketing będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu funkcjonowania nowych technologii i promowania firm w środowisku internetowym. Ponadto, doskonale poznasz specjalistyczny język angielski. Zdobyte umiejętności umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach, zajmujących się marketingiem internetowym. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w firmach konsultingowych, które wykonują usługi internetowe na rzecz innych firm.
Ponadto będziesz mógł pracować jako Digital Marketing Manager, Project Manager czy Web Analyst. Ciekawym rozwiązaniem jest także założenie i prowadzenie własnego biznesu. Dzięki doskonałej znajomości języka obcego, absolwenci tego niezwykle prestiżowego i przyszłościowego kierunku, bez problemu znajdą pracę na arenie międzynarodowej lub w światowych korporacjach.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem studiów na kierunku digital marketing, kandydaci muszą przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Ponadto, w związku z tym, że zajęcia prowadzone są w języku angielskim, będziesz musiał legitymować się certyfikatem, potwierdzającym twoją znajomość języka na poziomie zaawansowanym.

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DIGITAL MARKETING

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

CZĘSTO WYBIERANE

Miasto
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING:

 • wiedza z zakresu technologi informatycznych
 • znajomość portali społecznościowych i wykorzystywanie ich w reklamowaniu firmy
 • podstawy grafiki komputerowej
 • podstawy programowania i tworzenia stron internetowych
 • znajomość zasad marketingu
 • znajomość języka angielskiego
 • znajomość terminologii branżowej.

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE PRACOWAĆ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING:

 • firmy konsultingowe
 • firmy internetowe
 • Digital Marketing Manager
 • Social Media Marketing Manager
 • Digital Transformation Officer
 • Marketing Manager
 • Marketing and Communication Manager
 • Relationship Management Analyst
 • Web Analyst

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING

Komentarze (0)