DIGITAL MARKETING studia - kierunek studiów

Dla kogo ten kierunek

W czasach rozwoju nowoczesnych technologi informatycznych i wirtualnej rzeczywistości, coraz więcej firm decyduje się na promowanie swoich usług za pomocą internetu i mediów społecznościowych. Jest to niezwykle nowoczesna metoda reklamy, która dociera do bardzo dużej liczby osób na całym świecie. W związku z rosnącą popularnością tego typu rozwiązań pojawiło się zapotrzebowanie na wykształcenie specjalistów z dziedziny marketingu cyfrowego, którzy doskonale orientowaliby się w tematyce informatycznej.
Kierunek digital marketing jest nijako odpowiedzią na tego typu potrzeby stawiane przez współczesny rynek pracy. Oferta tych studiów skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z e-biznesem. Jeżeli więc chcesz zdobyć niezwykle przyszłościowy zawód, dopasowany do oczekiwań współczesnego świata, a dodatkowo masz zdolności językowe i informatyczne, to studia na kierunku digital marketing będą dla Ciebie odpowiednim wyborem!
 
Czego nauczysz się na kierunku digital marketing?
W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę z obszaru szeroko rozumianego marketingu internetowego oraz wszystkich nauk wchodzących w zakres tego zagadnienia. Jako student, przede wszystkim rozwiniesz swoje umiejętności z metod wykorzystywania internetu w procesie marketingu. Nauczysz się jak kształtować strategię firmy i reklamować jej usługi i produkty w środowisku nowych technologi.
Co więcej, poznasz podstawy programowania i dowiesz się, w jaki sposób projektować i tworzyć strony internetowe. Ponadto, zagłębisz się w meandry grafiki komputerowej i materiałów video. W trakcie studiów pogłębisz swoją wiedzę z zakresu mediów społecznościowych i zrozumiesz jaką funkcję pełnią one w procesie marketingowym. Wszystkie zajęcia i warsztaty będą prowadzone przez wybitnych znawców branży e-marketingu i biznesu internetowego, którzy podzielą się z tobą swoim długoletnim doświadczeniem.
Dodatkowo, będziesz miał szansę odbycia praktyk zawodowych w renomowanych firmach, zajmujących się marketingiem internetowym. W programie studiów przewidziano także liczne staże zagraniczne i wymiany studenckie, które umożliwią Ci poznanie światowych rynków pracy oraz zdobycie lepszych perspektyw zawodowych. W związku z tym, że wszystkie przedmioty prowadzone są w języku angielskim, rozwiniesz swoje kompetencje językowe i poznasz specjalistyczną terminologię branżową.
 
Jaka praca po tym kierunku?
Po ukończeniu studiów na kierunku digital marketing będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu funkcjonowania nowych technologii i promowania firm w środowisku internetowym. Ponadto, doskonale poznasz specjalistyczny język angielski. Zdobyte umiejętności umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach, zajmujących się marketingiem internetowym. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w firmach konsultingowych, które wykonują usługi internetowe na rzecz innych firm.
Ponadto będziesz mógł pracować jako Digital Marketing Manager, Project Manager czy Web Analyst. Ciekawym rozwiązaniem jest także założenie i prowadzenie własnego biznesu. Dzięki doskonałej znajomości języka obcego, absolwenci tego niezwykle prestiżowego i przyszłościowego kierunku, bez problemu znajdą pracę na arenie międzynarodowej lub w światowych korporacjach.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem studiów na kierunku digital marketing, kandydaci muszą przedstawić dyplom ukończenia studiów licencjackich. Ponadto, w związku z tym, że zajęcia prowadzone są w języku angielskim, będziesz musiał legitymować się certyfikatem, potwierdzającym twoją znajomość języka na poziomie zaawansowanym.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK DIGITAL MARKETING

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Specjalności na kierunku zarządzanie

Ścieżki kształcenia na kierunku master in management

Specjalności na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna

CZĘSTO WYBIERANE

Miasto
SORTOWANIE:

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING

Tryb studiów
Typ studiów
Miasto
  Województwo
  SORTOWANIE:

  Nic nie znaleziono

  Zobacz inne kierunki Studia w języku obcym

  Typ studiów
  Województwo
  SORTOWANIE:

  WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING:

  • wiedza z zakresu technologi informatycznych
  • znajomość portali społecznościowych i wykorzystywanie ich w reklamowaniu firmy
  • podstawy grafiki komputerowej
  • podstawy programowania i tworzenia stron internetowych
  • znajomość zasad marketingu
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość terminologii branżowej.

  JAKA PRACA, CZYLI GDZIE PRACOWAĆ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING:

  • firmy konsultingowe
  • firmy internetowe
  • Digital Marketing Manager
  • Social Media Marketing Manager
  • Digital Transformation Officer
  • Marketing Manager
  • Marketing and Communication Manager
  • Relationship Management Analyst
  • Web Analyst

  MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU DIGITAL MARKETING

  Komentarze (0)