Techniczne zastosowania Internetu

Techniczne zastosowania Internetu

Techniczne zastosowania Internetu studia - kierunek studiów

Szukasz ciekawych studiów magisterskich, które wychodzą naprzeciw zapotrzebowaniu pracodawców na absolwentów wykształconych w zakresie nowoczesnych technologii oraz sprawnie poruszających się w przestrzeni internetowej? Jesteś osobą, które nie jest straszna informatyka? Jeżeli tak to studia na kierunku techniczne zastosowanie Internetu mogą być świetnym kierunkiem dla Ciebie!

Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku techniczne zastosowania Internetu? Studia kształcą w zakresie nowoczesnych zastosowań czego przykładem jest ciche przetwarzanie danych czy Internet rzeczy. Są to dziedziny, które łączą w sobie technikę oraz aspekty biznesowe. Będziesz w stanie zastosować te metody przy „inteligentnych budynkach” czy telemetrii lub samochodach. Kierunek świetnie odczytuje obecne tendecje rynkowe, które zmierzają ku nowczesnych zastosowaniom z zakresu przetwarzania danych oraz możliwości komunikowania się nie tylko w zakresie międzyludzkim, ale także człowiek-urzadzenie. Da Ci to możliwość podjęcia pracy w niezwykle prężnie rozwijającym się sektorze elektronicznej gospodarki opartej na solidnej wiedzy, którą zdobędzie podczas studiów. Jedno jest pewne – te studia nie pozwolą Ci się nudzić!

Gdzie znajdziesz zatrudnienie jako absolwent kierunku techniczne zastosowania Internetu? Po ukończeniu studiów będziesz mógł pracować w firmach, w których zastosowane są nowoczesne technologie. Możesz pracować także jako lider zespołów badawczych czy przemysłowych. Praca będzie także na Ciebie czekać w sektorach produkcyjnych oraz usługowych dużych firm. Dzięki tym studiom wejdziesz prężnym krokiem na nowoczesny rynek nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Jeżeli zatem chcesz zdobyć umiejętności dotyczące współczesnie stosowanych technologii w sieci to techniczne zastosowania Internetu mogą być świetnym początkiem Twojej przyszłej kariery zawodowej w tym zakresie!

WAŻNE TEMATY

Jakie przedmioty zdawać na maturze?

Żeby dostać się na studia na kierunku techniczne zastosowania Internetu, na większości uczelni przy rekrutacji brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK TECHNICZNE ZASTOSOWANIA INTERNETU

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Zobacz inne kierunki Inżynieryjno-techniczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując techniczne zastosowania Internetu

   Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
   • wiedzy z zakresu telekomunikacji dotyczących transmisji danych,
   • zarządzania, umiejętności wprowadzenia uzyskanych innowacyjnych rozwiązań na rynek,
   • informatyki w zakresie przetwarzania danych,
   • kierowania zespołami specjalistów,
   • języka obcego na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz posiada umiejętności posługiwania się specjalistycznym językiem angielskim z zakresu kierunku kształcenia.

   Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku techniczne zastosowania Internetu

   Absolwent kierunku techniczne zastosowania Internetu znajdzie zatrudnienie w/jako:
   • pracownik firm, które wykorzystują nowoczesne technologie,
   • pracownik administracji państwowej,
   • pracownik sektora usług,
   • pracownik zespołu przemysłowego,
   • pracownik działu technologii.

   Komentarze (0)