INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Dla kogo ten kierunek

W dobie rozwoju gospodarki i przemysłu, nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na kształcenie specjalistów w dziedzinie zarządzania, którzy mogliby nadzorować cały proces produkcyjny. Jako odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku pracy powstał kierunek inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG. Jego interdyscyplinarny charakter zakłada kształcenie w kilku kierunkach jednocześnie i pozwala uzyskać wiedzę z wielu dziedzin, niezbędną do realizacji zadań zarządczych.

Jesteś osobą o rozległych zainteresowaniach i zdolnościach z zakresu nauk ścisłych? Chcesz studiować na nowoczesnym kierunku, na którym przede wszystkim wykształcisz umiejętności praktyczne i uzyskasz wykształcenie w niezwykle przyszłościowej i interesującej branży? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to studia na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG. Powinny być twoim wyborem.

 

Czego nauczysz się na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG?

Podczas studiów rozwiniesz swoją wiedzę z zakresu kilku dziedzin. Będziesz uczestniczył w zajęciach matematyki i fizyki, które rozwiną twoje umiejętności ze szkoły średniej. Ponadto zagłębisz się w specyfikę procesów produkcyjnych i nauczysz się je nadzorować oraz poznasz techniki i metody używane w realizacji aktywności zarządczych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal wykładowych, dostaniesz możliwość korzystania z urządzeń wyposażonych w specjalistyczne oprogramowanie takie, jak: AutoCAD, Matlab, Scilab (licencja GNU) lub Octave (licencja GNU).

Wykształcenie tego typu kompetencji z pewnością przełoży się na lepsze perspektywy zawodowe w przyszłości. Większość ćwiczeń i warsztatów będzie prowadzona przez wybitnych specjalistów z danej dziedziny, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem. Ponadto część zajęć odbędzie się w profesjonalnych laboratoriach, dzięki czemu poznasz specyfikę tej branży od środka. W trakcie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, w kierunku której chcesz się dalej kształcić. Jeżeli zdecydujesz się na techniczne planowanie jakości w produkcji i usługach dowiesz się w jaki sposób zarządzać produkcją i poznasz procesy zarządzania jakością.

Natomiast program drugiej ścieżki naukowej z obszaru technicznego planowania procesów produkcyjnych, zakłada wykształcenie zdolności zarządzania logistyką i planowania procesów produkcyjnych. Dodatkowym atutem tego kierunku jest możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych, podczas lektoratu z wybranego języka obcego.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu studiów będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu procesów produkcyjnych i technologii produkcji. Będziesz znał specyfikę branży produkcyjnej i usługowej oraz nauczysz się jak nimi zarządzać. Zdobyte kompetencje i umiejętności umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w branży produkcyjnej. Sprawdzisz się na stanowisku kierownika lub operatora produkcji czy inspektora jakości dostaw.

Co więcej będziesz mógł rozpocząć karierę w zawodzie menadżera produkcji i specjalisty do spraw zaopatrzenia. Znajomość specjalistycznego języka obcego otworzy Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Ponadto po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich.

WAŻNE TEMATY

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG powinieneś zdać egzamin maturalny z takich przedmiotów, jak: matematyka, fizyka, chemia, geografia, język obcy.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
    Województwo
    SORTOWANIE:

    Nic nie znaleziono

    Zobacz inne kierunki Inżynierskie i techniczne

    Typ studiów
    Województwo
    SORTOWANIE:

    WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

    • zarządzanie produkcją
    • obsługa specjalistycznych systemów informatycznych
    • zarządzanie jakością
    • zarządzanie produktem i logistyką
    • specjalistyczny język obcy
    • realizacja zadań zarządczych

    JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

    • branża produkcyjna
    • kierownik produkcji
    • operator produkcji
    • specjalista do spraw zaopatrzenia
    • inspektor jakości dostaw
    • planista produkcji

     

    MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

    Komentarze (0)