INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Dodaj do ulubionych

INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Dla kogo ten kierunek

W dobie rozwoju gospodarki i przemysłu, nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na kształcenie specjalistów w dziedzinie zarządzania, którzy mogliby nadzorować cały proces produkcyjny. Jako odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku pracy powstał kierunek inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG. Jego interdyscyplinarny charakter zakłada kształcenie w kilku kierunkach jednocześnie i pozwala uzyskać wiedzę z wielu dziedzin, niezbędną do realizacji zadań zarządczych.

Jesteś osobą o rozległych zainteresowaniach i zdolnościach z zakresu nauk ścisłych? Chcesz studiować na nowoczesnym kierunku, na którym przede wszystkim wykształcisz umiejętności praktyczne i uzyskasz wykształcenie w niezwykle przyszłościowej i interesującej branży? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to studia na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG. Powinny być twoim wyborem.

 

Czego nauczysz się na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG?

Podczas studiów rozwiniesz swoją wiedzę z zakresu kilku dziedzin. Będziesz uczestniczył w zajęciach matematyki i fizyki, które rozwiną twoje umiejętności ze szkoły średniej. Ponadto zagłębisz się w specyfikę procesów produkcyjnych i nauczysz się je nadzorować oraz poznasz techniki i metody używane w realizacji aktywności zarządczych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu sal wykładowych, dostaniesz możliwość korzystania z urządzeń wyposażonych w specjalistyczne oprogramowanie takie, jak: AutoCAD, Matlab, Scilab (licencja GNU) lub Octave (licencja GNU).

Wykształcenie tego typu kompetencji z pewnością przełoży się na lepsze perspektywy zawodowe w przyszłości. Większość ćwiczeń i warsztatów będzie prowadzona przez wybitnych specjalistów z danej dziedziny, którzy podzielą się z tobą swoim wieloletnim doświadczeniem. Ponadto część zajęć odbędzie się w profesjonalnych laboratoriach, dzięki czemu poznasz specyfikę tej branży od środka. W trakcie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, w kierunku której chcesz się dalej kształcić. Jeżeli zdecydujesz się na techniczne planowanie jakości w produkcji i usługach dowiesz się w jaki sposób zarządzać produkcją i poznasz procesy zarządzania jakością.

Natomiast program drugiej ścieżki naukowej z obszaru technicznego planowania procesów produkcyjnych, zakłada wykształcenie zdolności zarządzania logistyką i planowania procesów produkcyjnych. Dodatkowym atutem tego kierunku jest możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych, podczas lektoratu z wybranego języka obcego.

 

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu studiów będziesz miał szeroką wiedzę z zakresu procesów produkcyjnych i technologii produkcji. Będziesz znał specyfikę branży produkcyjnej i usługowej oraz nauczysz się jak nimi zarządzać. Zdobyte kompetencje i umiejętności umożliwią Ci podjęcie pracy w wielu przedsiębiorstwach. Z powodzeniem znajdziesz zatrudnienie w branży produkcyjnej. Sprawdzisz się na stanowisku kierownika lub operatora produkcji czy inspektora jakości dostaw.

Co więcej będziesz mógł rozpocząć karierę w zawodzie menadżera produkcji i specjalisty do spraw zaopatrzenia. Znajomość specjalistycznego języka obcego otworzy Ci drzwi do kariery międzynarodowej. Ponadto po ukończeniu studiów pierwszego stopnia możesz kontynuować naukę na studiach magisterskich.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

Aby zostać studentem kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG powinieneś zdać egzamin maturalny z takich przedmiotów, jak: matematyka, fizyka, chemia, geografia, język obcy.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG - zasady rekrutacji

   • Terminy rekrutacji

   • Czas trwania

   • Przedmioty maturalne

   • Limity

   • Progi

   Poziom i tryb studiów

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku inżynieria zarządzania - studia dofinansowane z efs reg

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ STUDIUJĄC INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

   • zarządzanie produkcją
   • obsługa specjalistycznych systemów informatycznych
   • zarządzanie jakością
   • zarządzanie produktem i logistyką
   • specjalistyczny język obcy
   • realizacja zadań zarządczych

   Jak wyglądają studia na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG?

    

   1. Typ i tryb studiów

   Studia na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG można realizować tylko w trybie zaocznym, co w praktyce oznacza, że zajęcia będą odbywać się w wybrane weekendy semestru, a nauka będzie odpłatna.

   Tematyka zajęć na powyższych studiach będzie oscylować głównie wokół zagadnień związanych z naukami technicznymi i naukami o zarządzaniu.

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG będziesz miał okazję zdobyć wszechstronną wiedzę z zakresu zarządzania, marketingu, ale także nauk ścisłych i technicznych. Studenci dowiedzą się także więcej na temat ekonomii oraz finansów i rachunkowości. W planie zajęć znajdzie się wiele ciekawych przedmiotów powiązanych z powyższą tematyką. Oto wybrane z nich:

   • Instrumentarium zarządzania
   • Inżynieria materiałowa z elementami chemii
   • Zarządzanie zasobami ludzkimi
   • Inżynieria zachowań interpersonalnych w organizacji

    

   3. Nabywane umiejętności

   Osoby, które aplikują na powyższy kierunek, zdobędą kompleksowe wykształcenie oraz cenne umiejętności praktyczne, które z powodzeniem wykorzystają w swojej przyszłej pracy zawodowej. W czasie licznych warsztatów, przede wszystkim skupisz się na doskonaleniu zdolności z zakresu zarządzania jakością, produkcją oraz zasobami ludzkimi. Ponadto poznasz nowoczesne techniki marketingu i reklamy. Studenci nauczą się również tajników budowy maszyn czy grafiki inżynierskiej.

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia pierwszego stopnia na kierunku inżynieria zarządzania-studia dofinansowane z EFS REG będą trwały trzy i pół roku, czyli siedem semestrów. Po tym czasie zdobędziesz tytuł inżyniera.

   JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG:

   • branża produkcyjna
   • kierownik produkcji
   • operator produkcji
   • specjalista do spraw zaopatrzenia
   • inspektor jakości dostaw
   • planista produkcji

    

   Zobacz inne kierunki Inżynierskie i techniczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Zobacz inne kierunki Inżynierskie i techniczne - podyplomowe

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA - STUDIA DOFINANSOWANE Z EFS REG

   Komentarze (0)

   Popularne

   studia

   matura 2022

    

   Teraz najważniejsze

   wyniki matur 2022

   matura poprawkowa 2022

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia