Kierunki studiów wojskowe

Kierunki studiów wojskowe

Kierunki studiów wojskowe

Największy wybór kierunków

wojskowych w Polsce

Odkryj studia wojskowe i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Kierunki studiów wojskowe 2020/2021

Kierunki studiów wojskowe w Polsce to studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa od 3 lat do 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) lub od 5 do 6 lat (studia jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata, inżyniera lub magistra).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Jesteś w doskonałej formie zdrowotnej i fizycznej. Nie obawiasz się strzałów, wysokości i nie przespanych nocy. Przyszłość swą wiążesz ze służba dla innych. Kierunki wojskowe zapewnią Ci zarówno prestiż, jak i dobrze płatną, przyszłościową posadę.

Decydując się na kierunki wojskowe do wyboru masz szereg kierunków technicznych, takich jak: lotnictwo i kosmonautyka, informatyka, elektronika i telekomunikacja, geodezja i kartografia czy logistyka. W ofercie szkół wyższych znajdują się również kierunki lekarskie.

Nauczysz się ekonomii, zarządzania i nauk obronnych oraz umiejętności praktycznych pozwalające na rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów na średnich szczeblach kierowania i zarządzania w strukturach systemu obronnego państwa. Dowiesz się jak gospodarować zasobami finansowymi, ludzkimi i materialnymi w gospodarce narodowej.

Kończąc kierunek wojskowy, oprócz tytułu magistra, uzyskasz oficerski stopień podporucznika oraz gwarancję zatrudnienia w armii. Dodatkowo pracować możesz w przemyśle zbrojeniowym oraz w militarnych i niemilitarnych ogniwach systemu ochronnego.

KIERUNKI WOJSKOWE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI WOJSKOWE

Miasto
SORTOWANIE:
A
B
C
D
E
G
H
I
K
L
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
Z
Rozwiń

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH SĄ KIERUNKI STUDIÓW WOJSKOWE

Miasto
SORTOWANIE:

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

POPULARNE KIERUNKI WOJSKOWE

Miasto
SORTOWANIE:

POKAŻ WSZYSTKIE

ZOBACZ, CO WYBIERAJĄ INNI

Miasto
SORTOWANIE:

POKAŻ WSZYSTKIE

KIERUNKI STUDIÓW WOJSKOWE - PODYPLOMOWE

Miasto
SORTOWANIE:
B
C
D
G
K
L
logistyka wojskowa - studia podyplomowe
M
O
P
S
T
W
Z
Rozwiń

Trzeba wiedzieć

ODKRYJ KIERUNKI STUDIÓW WOJSKOWE

Miasto
SORTOWANIE:

Komentarze (0)